Macoń i Rzepecki apelują o poparcie Balickiego

Aleksander Rzepecki z KWW „Nasza Wspólna Sprawa” i Radosław Macoń z Kongresu Nowej Prawicy – kandydaci na burmistrza miasta Bochni w I turze wyborów samorządowych, wydali oświadczenie, w którym wzywają swoich wyborców by w II turze poparli Jana Balickiego.

W oświadczeniu czytamy:

„Kandydując na stanowisko burmistrza miasta Bochni w tegorocznych wyborach samorządowych mieliśmy głębokie przekonanie o konieczności dokonania zmian w funkcjonowaniu bocheńskiego samorządu. (...)

Na kilka dni przed rozstrzygającą, II turą wyborów burmistrza Bochni zgodnie uznajemy, że większą gwarancję na pozytywne zmiany w Bochni daje Pan Jan Balicki, dlatego 30 listopada oddamy na niego swoje głosy i apelujemy do wszystkich naszych wyborców, by uczynili to samo."

Oprócz R. Maconia (w I turze 2,8% poparcia)  i A. Rzepeckiego (3,7%) kandydatowi PiS poparcia udzielił wczoraj także trzeci z jego konkurentów w I turze wyborów - Stanisław Bukowiec, który 16 listopada uzyskał trzeci wynik (11%).

Z kolei dzień wcześniej o poparcie Stefana Kolawińskiego zaapelował Wojciech Zastawniak (także startował w I turze, miał czwarty wynik 9,5%).

Tomasz STODOLNY
comments powered by Disqus