Jan Balicki: Jestem do Waszej dyspozycji

W niedzielę, 30 listopada, możecie Państwo zdecydować o jakości życia mieszkańców Bochni oraz o kierunkach i dynamice rozwoju miasta.

Ubiegając się o urząd burmistrza Bochni kierowałem się bowiem zamiarem poprawy bytu mieszkańców, ich poczucia bezpieczeństwa oraz zapewnieniem szans rozwojowych na przyszłość.

Jestem przekonany, że mogę przyczynić się do rozwiązywania miejskich problemów, opracowania planów rozwojowych oraz pozyskania unijnych środków finansowych niezbędnych na te działania.

Szanowni Państwo!

Oddane na mnie Wasze głosy mogą sprawić, że urząd i instytucje miejskie poszerzą zakres koniecznych zmian w naszym mieście, nadadzą im właściwego charakteru i jednocześnie zwiększą tempo ich realizacji.

Nasze wspólnie działania mogą doprowadzić do znaczącej poprawy infrastruktury i estetyki miasta, większego otwarcia się na turystów oraz poprawy wizerunku Bochni jako miasta o bogatej historii i przyjaznego mieszkańcom oraz turystom.

Chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem samorządowym. Stawiam na kreatywność, rozwagę, działanie oraz otwarcie na wszystko to, co może mieć dobry wpływ na naszą teraźniejszość, jak i przyszłość.

Deklaruję uczciwą i merytoryczną współpracę z samymi bochnianami, jak i naszymi sąsiadami.
Drodzy mieszkańcy Bochni, jestem do Waszej dyspozycji...

Jan Balicki

* * *

Publikacja sfinansowana ze środków KW Prawo i Sprawiedliwość