Sport

Futsal U-16: W weekend Mistrzostwa Polski z udziałem BSF Bochnia

Rafał GNUTEK

W najbliższy weekend w Chrzanowie odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 16, w których weźmie udział drużyna BSF-u ABJ Bochnia. Podopieczni trenera Krystiana Jaszczyńskiego trafili do grupy D, w której zmierzą się ze Zdrowiem Garwolin, SPN-em Szamotuły oraz TAF-em Toruń.

Bochnianie udział w turnieju finałowym w Chrzanowie zapewnili sobie dzięki zajęciu drugiego miejsca w grupie eliminacyjnej. Eliminacje zostały przeprowadzone w ramach dwóch turniejów, których wyniki zostały zsumowane. Ostatecznie najlepsi okazali się zawodnicy Solnego Miasta Wieliczka, którzy uplasowali się tuż przed ekipą BSF-u. Obie drużyny zagrają w chrzanowskich zmaganiach.

BSF swoje spotkania grupowe rozegra w piątek i w sobotę. W pierwszy dzień turnieju futsalowcy z “Solnego Grodu” zmierzą się o godz. 19:10 ze Zdrowiem Garwolin, z kolei w drugi rozegrają dwa pozostałe mecze fazy grupowej. O godz. 14:20 będą rywalizować z SPN-em Szamotuły, a o godz. 21:00 z TAF-em Toruń.

Transmisje wszystkich spotkań będzie można śledzić w internecie za pośrednictwem telewizji Lajfy TV (https://www.youtube.com/channel/UCrzWYK3k_DnwpltwbTnBITA).

W kadrze BSF-u znalazło się 14 zawodników: Wojciech Stefaniak, Bartosz Orlik, Kacper Sobas - Jakub Rachfalik, Miłosz Mochel, Jakub Kleszcz, Kacper Paruch, Szymon Reguła, Paweł Żyłka, Mariusz Mazanek, Dawid Kolanowski, Piotr Walewski, Kacper Drożdż, Karol Buczek. Sztab szkoleniowy tworzą: trener - Krystian Jaszczyński, drugi trener - Łukasz Piech, kierownik drużyny - Rafał Gnutek, fizjoterapeuta - Paweł Piątkowski oraz Dawid Kociołek.

Wszystko na temat Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 na bieżąco na oficjalnej stronie BSF-u ABJ Bochnia - www.bsfbochnia.pl.

comments powered by Disqus

Najnowsze