Sport

Sport: Ruszyła Liga Halowa Piłki Nożnej Młodzików

tim

W sobotę trzy zespoły młodzików MOSiR Bochnia rozpoczęły zmagania w halowej piłce nożnej, rozgrywkach organizowanych przez Podokręg Piłki Nożnej w Bochni.

Na zdj. zespół młodzików MOSiR I Bochnia z trenerem Michałem Dziubą.

Zawody, które odbyły się w hali sportowej I LO w Bochni, rozgrywane były w dwóch grupach. W grupie I udział wzięło 5 drużyn: MOSiR I Bochnia, UKS II Fair Play, Promień II Mikluszowice, Trzciana 2000 i Nadwiślanka Nowe Brzesko. W grupie II rywalizowało 6 zespołów: MOSiR II Bochnia, MOSiR III Bochnia, UKS I Fair Play, Promień I Mikluszowice, Beskid Żegocina, Nadwiślanka II Nowe Brzesko.

Poniżej wyniki bocheńskich zespołów.

Grupa I

MOSiR I Bochnia - UKS II Fair Play 1:1
Trzciana 2000 - MOSiR I Bochnia 0:2
MOSiR I Bochnia - Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:2

Tabela:

1. MOSiR I Bochnia 7 pkt.
2. UKS II Fair Play 4 pkt.
3. Promień II Mikluszowice 4 pkt.
4. Trzciana 2000 1 pkt.
5. Nadwiślanka Nowe Brzesko 0 pkt.

Skład MOSiR I Bochnia i liczba zdobytych bramek w trzech meczach: Piotr Broszkiewicz, Karol Cieśla 1, Filip Grzywacz, Kajetan Fortuna, Maksymilian Zwierniak, Krzysztof Stokłosa 2, Dawid Goryczko, Szymon Jarosz 2, Wojciech Janik, Antoni Kalinowski 1, Nikodem Szydłowski.

Grupa II

MOSiR II Bochnia - UKS I Fair Play 2:0
Beskid Żegocina - MOSiR III Bochnia 0:4
MOSiR III Bochnia - MOSiR II Bochnia 1:1
MOSiR II Bochnia - Nadwiślanka II Nowe Brzesko 1:1
UKS I Fair Play - MOSiR III Bochnia 0:1

Tabela:

1. MOSiR III Bochnia 7 pkt.
2. MOSiR II Bochnia 5 pkt.
3. Nadwiślanka II Nowe Brzesko 4 pkt.
4. UKS I Fair Play 3 pkt.
5. Promień I Mikluszowice 3 pkt.
6. Beskid Żegocina 0 pkt.

Skład zespołu MOSiR II Bochnia i bramki w trzech meczach: Jakub Strzałka, Iwo Wolnik 1, Maciej Rachwał 1, Kacper Rajca, Wiktor wolak, Daniel Marciniec, Maciej Ryncarz 1, Oskar Goczał, Mateusz Plewniak, Szymon Stano, Kacper Stanek 1.

Skład zespołu MOSiR III Bochnia i bramki w trzech spotkaniach: Dominik Kamiński, Szymon Kolasiński, Antoni Wójcik 3, Patryk Szwed 1, Jakub Brzęk, Mateusz Kruk, Igor Palej 1, Bartosz Król, Tomasz Dziuba 1.

Drugi turniej Ligi Halowej Młodzików zostanie rozegrany już w nadchodzącą niedzielę 13 stycznia.

comments powered by Disqus

Najnowsze