Strzeleckie mistrzostwa Małopolski: Dobre wyniki zawodników "Promienia"

tim

W dniach 15-16 grudnia Małopolski Związek Strzelectwa Sportowego na strzelnicy TS Wisła przeprowadził zawody strzeleckie z broni pneumatycznej o mistrzostwo Małopolski. Są to zawody, które podsumowują całoroczną pracę w klubach, dlatego bierze w nich udział dużo zawodników z bardzo wysokimi osiągnięciami. Wśród nich zawodnicy „Promienia” Bochnia, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki.

7. Mieczysław Kapcia – 598,3

Dobre wyniki uzyskali również zawodnicy strzelający z pistoletów.

W kategorii młodzików (40 strzałów):

2. Gabriela Rynduch – 346 (zaledwie 3 punktami przegrała 1. miejsce, ale według wysokiej arytmetycznej została zakwalifikowana do Finału Kobiet, w którym zajęła 6. miejsce),
7. Patrycja Siepierowska – 297
8. Aleksandra Oświęcimka – 296 (te dwie zawodniczki zaledwie 3 miesiące trenują strzelectwo),