Futsal: Przegrany półfinał MMP U-20. Bochnia powalczy o brązowy medal

Tomasz STODOLNY

Zepół BSF ABJ Bochnia przegrał półfinałowe spotkanie z Rekordem Bielsko-Biała. Bochnianom pozostanie walka o brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 20. Mecz o godz. 15:00.

Od początku meczu obrońcy mistrzowskiego tytułu zastosowali wysoki pressing i nie zamierzali pozostawiać wątpliwości, komu  należy się miejsce w finale. Bramkę mogli strzelić już w pierwszej minucie, ale zarówno wtedy, jak i przez kilka następnych minut, skutecznymi interwencjami popisywał się bramkarz gospodarzy Jakub Smoleń.

W końcu Rekordziści jednak dopięli swego i strzelili bramkę (w 7. minucie). Bochnianie jednak próbowali się odgryzać, co dawało nadzieję na odrobienie strat, ale w ostatniej minucie pierwszej połowy zupełnie się pogubili i niestety stracili dwa kolejne gole.

Po przerwie drużyna z Bielska-Białej nie zwolniła tempa i już trzy minuty po wznowieniu gry zdobyła czwartą bramkę odbierając bochnianom nadzieje na finał. W kolejnych minutach obraz gry się nie zmieniał, czego efektem były kolejne gole. Rekord zdobył ich w sumie...8!

Mimo kilku szans bochnianom nie udało się zdobyć bramki honorowej.

BSF ABJ Bochnia - Rekord Bielsko-Biała 0:8 (0:3)

Zespół z Bochni zagra o brązowy medal. Mecz o 3. miejsce o godz. 15:00.

Zobacz relacje:

- Futsal. MMP U-20 w Bochni: Zwycięstwo BSF w ostatnich sekundach - ZDJĘCIA, WIDEO

- Futsal MMP U-20: Drugie zwycięstwo BSF - ZDJĘCIA

- Futsal: Bochnia w ćwierćfinale MMP U-20. W niedzielę faza pucharowa

- Futsal: Bochnia już w półfinale MMP U-20! BSF powalczy o medale