Futsal MMP U-20: Drugie zwycięstwo BSF - ZDJĘCIA

Tomasz STODOLNY

Zespół BSF ABJ zdecydowanie wygrał mecz z AZS UEK Kraków odnosząc swoje drugie zwycięstwo w grupie C. Bochnianie na zakończenie tej fazy rozgrywek wieczorem zmierzą się jeszcze GKS Futsal Tychy.

Na zdjęciu: Tomasz Palonek po strzeleniu bramki już w 1. minucie meczu z AZS UEK Kraków.

Bochnianie wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie spotkania, po indywidualnej akcji Tomasza Palonka, który tyłem do bramki przyjął piłkę, zwiódł "siedzącego" mu na plecach obrońcę i lewą nogą celnie uderzył na bramkę krakowian.

W 4. minucie za faul na wychodzącym na czystą pozycję Patryku Kurze czerwoną kartkę otrzymał zawodnik UEK Adam Jawor. Grający w osłabieniu akademicy już po 60 sekundach ponownie musieli wyciągać piłkę z siatki. Tym razem celnym strzałem popisał się Dominik Juszczak i BSF prowadził 2:0. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą podwyższył na 3:0.

Po zmianie stron emocji było już znacznie mniej, a kibice nie zobaczyli kolejnych goli.

BSF ABJ Bochnia - AZS UEK Kraków 3-0 (3-0)