Futsal: BSF wygrał. Gol 0,7 sek. przed końcem!

Tomasz STODOLNY

Zespół BSF ABJ Bochnia po dramatycznym meczu wygrał w sobotę na własnym boisku z GKSem Futsal II Nowiny 4:3 (3:0). Bramkę na wagę 3 pkt. zdobył na 0,7 sek. (!) przed końcem meczu Krzysztof Styrna.

Do przerwy bochnianie prowadzili 3:0 po bramkach Kamila Rynducha i Łukasza Piecha oraz samobójczym trafieniu zawodnika przyjezdnych. Nic nie zapowiadało nerwówki w końcówce. Goście wydawali się całkowicie zepchnięci do defensywy i zupełnie nie stwarzali zagrożenia pod bramką bochnian.

Druga połowa okazała się mieć inne oblicze, chyba trochę dlatego, że w szeregi gospodarzy wkradła się dekoncentracja i rozluźnienie. Sześć minut po przerwie Nowiny trafiły do siatki po raz pierwszy, zaledwie 20 sekund później po raz drugi. Wtedy po stronie gospodarzy zrobiło się już nerwowo i... dwie minuty później piłka wpadła do bramki bochnian po raz trzeci.

W 2,5 minuty z 3:0 zrobiło się 3:3!

Przez ostatnie 11 minut kibice doznawali więc nie lada emocji, bo oba zespoły stwarzały sobie szanse na kolejnego gola.

Ostatecznie mecz rozstrzygnęło trafienie do siatki gości na 0,7 sek. przed ostatnim gwizdkiem. Możecie je zobaczyć TUTAJ.

BSF ABJ Bochnia – GKS Ekom Futsal II Nowiny 4:3 (3:0)