Ręczna: Pierwsza porażka MOSiR. Na własne życzenie - ZDJĘCIA

Tomasz STODOLNY

Dwa nietrafione karne w drugiej połowie, nierozważne straty przy kontraatakach w końcówce... Bochnianie mieli wiele szans na doścignięcie gonionych gości, którzy urwali im się w 17 minucie spotkania i rozstrzygnięcie pojedynku na swoją korzyść. Ale niestety ich nie wykorzystali. Ostatecznie przegrali różnicą dwóch bramek.

Przez całe spotkanie wynik był bardzo ciasny. Do 17. minuty prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie, ale od tego momentu na czoło wyszedł zespół z Zawiercia i do ostatniego gwizdka utrzymywał 1-3 bramkową przewagę.

Piątkowa porażka była pierwszą w tym sezonie, po serii trzech zwycięstw.

MOSiR Bochnia - Viret Zawiercie 24:26 (14:15)

Bramki dla Bochni: Lubowicki 3, Pach 5, Pamuła 1, Magiera 6, Dobrzański 4, Janas 2, Dziedzic 3

Bramki dla Zawiercia: Zagała 2, Kurzawa 6, Pawlik 1, Wójcik 3, Makaruk 4, Bednarczyk 6, Bomba 4.