Sport

Nożna: Trudna walka trampkarzy i młodzików z Okocimiem

tim

W miniony weekend trampkarze i młodzicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni w ramach II ligi okręgowej gościli u siebie zespoły AP CANPACK Okocimski Brzesko. Mecze z sąsiadami okazały się wyjątkowo trudne. Wszystkie drużyny starały się zaprezentować jak najlepiej, ale to sąsiedzi z obydwu spotkań wyszli zwycięsko.

MOSiR Bochnia - AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:2

Sobotni mecz wyglądał na bardzo wyrównany i ciężko było zarówno jednej, jak i drugiej reprezentacji przebić się do bramki przeciwnika. Pierwszy gol padł w 20 minucie i należał on do Kacpra Klimka z Okocimski Brzesko. Była to jedyna bramka zdobyta w pierwszej połowie. W drugiej części było podobnie. Dopiero po 20 minutach do bramki bochnian gola strzelił Jakub Łaboda. Na zakończenie spotkania honorowy gol w imieniu gospodarzy oddał w 51 minucie Mateusz Baran.

- Przerwana została dobra passa dwóch zwycięstw - mówił po spotkaniu trener trampkarzy MOSiR Bochnia Marcin Leśniak. - Liczyliśmy na kolejne, ale przeciwnik okazał się silniejszy. „Nie załamujemy rąk”, mamy przed sobą trzy kolejne ważne mecze, w których musimy być skuteczniejsi w grze ofensywnej, ponieważ dochodzimy do sytuacji strzeleckiej, jednak brakuje tej przysłowiowej „kropki nad i”.

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Mateusz Baran 1, Maksymilian Jarosz, Krystian Spytek, Gabriel Szydłowski, Dawid Skrzypek, Kacper Smoleń, Bartosz Sieczka, Tomasz Popiołek, Bartosz Palej, Artur Majcher, Piotr Leszczyński oraz Filip Styrna, Stanisław Szydłowski, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita.

W tej chwili trampkarze znajdują się na 5. pozycji w tabeli. Najbliższe spotkanie rozegrają 15 października na wyjeździe z Dunajcem Zakliczyn.

MOSiR Bochnia - AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:3

W rozegranym dzień później spotkaniu młodzików sytuacja wyglądała podobnie, jak u ich starszych kolegów. Pierwszą bramkę w 20 minucie strzelił Jakub Okas z Okocimskiego. W 37 minucie doszło do remisu dzięki akcji zespołu bocheńskiego, zakończonej golem Kajetana Fortuny. W 44 i 54 minucie padły kolejne dwa strzały - tym razem znów do bocheńskiej bramki.

Skład MOSiR Bochnia: Kajetan Fortuna 1, Jakub Strzałka, Mateusz Zbylut, Antoni Wójcik, Kacper Rajca, Maciej Rachfał, Igor Pala, Szymon Kolasiński, Dawid Goryczko oraz Jakub Brzęk, Maciej Ryncarz, Piotr Broszkiewicz. Trenerem zespołu jest Mirosław Sobieszczyk.

MOSiR Bochnia jest na 6. miejscu w tabeli. Przed bocheńskim zespołem jeszcze trzy spotkania. 12. kolejkę młodzicy MOSiR Bochnia rozegrają 13 października na wyjeździe z Wolanią Wolą Rzędzińską.

comments powered by Disqus

Najnowsze