Sport

Trampkarze MOSiR-u wygrali ze Szreniawą

tim

W środę trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, walczący w I lidze okręgowej, rozegrali 7. kolejkę. Tym razem na stadionie miejskim gościli WKS Szreniawę, którą pokonali różnicą dwóch bramek.

MOSiR Bochnia - WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 3:1

Początkowo spotkanie wydawało się wyrównane (wynik 1:1), ale później bochnianie, zmobilizowani przez trenera Marcina Leśniaka, stanęli na wysokości zadania i oddali dwa celne strzały. Bramki dla Bochni zdobyli: Krystian Spytek, Filip Budzyn i Piotr Leszczyński.

W tej chwili bochnianie znajdują się na 5. pozycji w tabeli. Przed nimi kolejne 7 kolejek - najbliższa w niedzielę 16 września. Mecz zostanie rozegrany w Bochni, a przeciwnikiem będzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Początek spotkania w samo południe.

Ponadto w piątek 14 września będzie można kibicować drużynie MOSiR II Bochnia, która w ramach 2 kolejki II ligi młodzików gościć będzie Czarnych Kobyle. Mecz rozpocznie się o godz. 15:30.

We wspomnianą niedzielę 16 września tuż przed trampkarzami (o godz. 10:00) na murawę bocheńskiego stadionu wejdą piłkarze MOSiR Bochnia, walczący w I lidze okręgowej D1 młodzików. W ramach 7. kolejki spotkają się oni z drużyną UKS AP Champions Brzesko.

Z kolei za kilka dni rozpoczną się rozgrywki orlików. We wtorek 18 września będzie można kibicować dwóm zespołom trenowanym przez Piotra Góreckiego - o godz. 15:30 MOSiR I Bochnia gościć będzie Czarnych Kobyle, o 17:00 MOSiR II Bochnia podejmie zespół GOSIR - NOVI Rzezawiankę.

comments powered by Disqus

Najnowsze