Sport

Nożna: Wygrane młodzików i trampkarzy

tim

Drużyny młodzików i trampkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni udanie zainaugurowały rozgrywki sezonu 2018/19.

MOSiR II Bochnia - WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 3:1 (2:0)

Trzy celne bramki i tylko jedna stracona to wynik spotkania drugiego zespołu młodzików z Wiśniczem. Chłopcy, trenowani przez Michała Dziubę, po pierwszej kolejce zajęli pozycję wicelidera tuż po Lipnicy Murowanej (na 8 zespołów biorących udział w lidze).

II kolejkę MOSiR II Bochnia rozegra również u siebie. W nadchodzący piątek 14 września gościł będzie drużynę Czarnych Kobyle. Mecz rozpocznie się o godz. 15:30. Organizatorzy zapraszają do kibicowania.

MOSiR III Bochnia - Trzciana 2000 4:1 (2:0)

Tuż po meczu drugoligowców na murawę bocheńskiego stadionu weszli w piątek zawodnicy, którzy inaugurowali rozgrywki III ligi okręgowej młodzików. MOSiR III Bochnia gościł reprezentację Trzciany. Również to spotkanie okazało się szczęśliwe dla gospodarzy. Z wynikiem 4:1 wychowankowie trenera Mirosława Sobieszczyka schodzili w pełni usatysfakcjonowani. MOSiR III Bochnia po pierwszej kolejce zajął drugie miejsce w tabeli po Żegocinie.

II kolejkę MOSiR III Bochnia rozegra na wyjeździe 14 września z Tarnavią Tarnawą.

Dzień później od powyżej opisanych spotkań młodzików swoją inaugurację mieli również piłkarze MOSiR II Bochnia, którzy rozpoczęli rozgrywki w II lidze okręgowej C2 trampkarzy (gr. 2). W pierwszej wyjazdowej kolejce wyszli oni zwycięsko ze spotkania z Czarnymi Kobyle.

Czarni Kobyle - MOSiR II Bochnia 0:1

Kolejny spotkanie podopieczni Marcina Leśniaka będą mieli również na wyjeździe - 15 września MOSiR II Bochnie gościć będzie WKS Szreniawę Nowy Wiśnicz.

* * *

Ponadto w sobotę 8 września na wyjeździe 6. kolejkę rozegrali trampkarze MOSiR Bochnia, walczący w I lidze okręgowej. Spotkanie z Wolanią zakończyło się remisem.

Wolania Wola Rzędzińska - MOSiR Bochnia 2:2

W tej chwili bocheńscy trampkarze zajmują 6. miejsce w tabeli. W środę 12 września trampkarze gościć będą WKS Szreniawę. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. Również w niedzielę 16 września chłopcy walczyć będą u siebie - w ósmej kolejce gościć będą Termalicę Bruk-Bet Niecieczę KS. Ten mecz rozpocznie się w samo południe.

W sobotę piłkarze MOSiR Bochnia, walczący w I lidze okręgowej D1 młodzików, grali na wyjeździe. W ramach 6. kolejki spotkali się z Unią Tarnów.

Unia Tarnów - MOSiR Bochnia 0:0

Młodzicy MOSiR Bochnia po tej kolejce zajmują trzecie miejsce w tabeli. Na kolejne spotkanie tego zespołu organizatorzy zapraszają w niedzielę 16 września, kiedy to przeciwnikiem będzie UKS AP Champions Brzesko. Początek spotkania o godz. 10:00.

comments powered by Disqus

Najnowsze