Sport

IV rajd rowerowy Tour de Zawada

tim

W najbliższą sobotę 28 lipca już po raz czwarty wystaruje rajd rowerowy Tour de Zawada. Trasa rajdu to pętla o długości 12,6 kilometra biegnąca przez Królówkę i Wolę Nieszkowską ze startem i metą na boisku sportowym LZS Polanka w Nieszkowicach Wielkich.

Rejestracja uczestników jest możliwa na stronie (https://goo.gl/forms/G4DYN5YPntAKhw8I3) oraz w dniu rajdu od godziny 13:30 u organizatorów. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w losowaniu nagród – w puli między innymi rower włoskiej marki Skilled.

Podczas imprezy będzie można zarejestrować się w bazie dawców szpiku fundacji DKMS.

W niedzielę 29 lipca o godzinie 15 rozpocznie się piknik dla dzieci. Organizatorzy zapewniają darmowe atrakcje: dmuchane zajeżdżalnie, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne. W trakcie imprezy odbędzie się również zlot motocyklowy.

Sponsorami wydarzenia są: Adam Pach (Jazda do mycia w Bochni), Bolarus, Społem PSS Bochnia, Salco, Ryszard Birkowski (R-Bud), Bar u Leona, Nawigator, FanSport, Wszystko na wesele, KG Wash, Marcin Wasylewicz, Sławomir Bienias, Maciej Łagos, LZS Polanka Nieszkowice Wielkie, Marcin Noskowicz, Marian Rudka, Pracownia Rerum.

comments powered by Disqus

Najnowsze