Sport

Pływali o Puchar Wójta Gminy Bochnia - WYNIKI i ZDJĘCIA

tim

źródło: informacja prasowa

We wtorek w Krytej Pływalni w Proszówkach zorganizowano III Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Bochnia. Flagową dyscypliną była sztafeta, w której wzięli udział zawodnicy w każdej kategorii wiekowej.

Po raz trzeci sztafetę o Puchar Wójta Gminy Bochnia wygrała:

1. Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Skwiruta i Gimnazjum w Proszówkach (tym samym zapewnili sobie pozostawienie pucharu na własność, bo do tej pory był przechodni)
2. ZSG Nieszkowice Wielkie
3. ZSG Damienice

Oprócz sztafety odbyły się zawody indywidualne.

25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 1-2

1. Pac Agnieszka - Damienice
2. Pilch Katarzyna - Proszówki
3. Pałkowska Milena - Proszówki

25 m KRAUL CHŁOPCY KL. 1-2

1. Paruch Maciej - Proszówki
2. Bartownik Bartosz - Nieszkowice Wielkie
3. Rodak Jakub - Nieszkowice Wielkie

25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 1-2

1. Pac Agnieszka - Damienice
2. Motała Maja - Proszówki
3. Bednarz Julia - Proszówki

25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 1-2

1. Paruch Maciej - Proszówki
2. Stefański Maksymilian - Proszówki

25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL.1-2

1. Pac Agnieszka - Damienice
2. Pilch Katarzyna - Proszówki
3. Sobas Emilia - Proszówki

25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 1-2

1. Paruch Maciej - Proszówki
2. Potęga Kacper - Nieszkowice Wielkie
3. Góral Kamil - Damienice

25 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 3-4

1. Skoczek Małgorzata - Gawłów
2. Jawień Lena - Stanisławice
3. Hyrc Maja - Gawłów

25 m KRAUL CHŁOPCY 3-4

1. Przybyłko Tomasz - Proszówki
2. Kukułka Krystian - Nieszkowice Wielkie
3. Ziółko Przemysław - Proszówki

25 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 3-4

1. Batko Alicja - Stanisławice
2. Skoczek Małgorzata - Gawłów
3. Jawień Lena - Stanisławice

25 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 3-4

1. Sitko Adam - Gawłów
2. Przybyłko Tomasz - Proszówki
3. Pruchnicki Maciej - Proszówki

25 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 3-4

1. Skoczek Małgorzata - Gawłów
2. Jawień Lena - Stanisławice
3. Zagórska Katarzyna - Siedlec

25 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 3-4

1. Przybyłko Tomasz - Proszówki
2. Rodak Emanuel - Nieszkowice Wielkie
3. Wszołek Filip - Proszówki

50 m KRAUL DZIEWCZĘTA KL. 5-6

1. Stępień Karolina - Proszówki
2. Poznańska Joanna - Damienice
3. Kukieła Małgorzata - Proszówki

50 m KRAUL CHŁOPCY KL.5-6

1. Imiołek Michał - Damienice
2. Biernat Kacper - Proszówki
3. Batko Adam - Stanisławice

50 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 5-6

1. Obrał Aleksandra - Nieszkowice Wielkie
2. Kukieła Małgorzata - Proszówki
3. Szewczyk Milena - Proszówki

50 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 5-6

1. Imiołek Michał - Damienice
2. Batko Adam - Stanisławice
3. Ciemiała Kail - Nieszkowice Wielkie

50 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 5-6

1. Stępień Karolina - Proszówki
2. Łukasik Patrycja - Gawłów
3. Burdak Anna - Damienice

50 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 5-6

1. Imiołek Michał - Damienice
2. Biernat Kacper - Proszówki
3. Samek Kacper - Baczków

50 m KRAUL DZIEWCZĘTA – KL. 7 + GIMNAZJUM

1. Duda Anna - Proszówki
2. Stępień Anna - Proszówki
3. Wesołowska Małgorzata - Siedlec

50 m KRAUL CHŁOPCY – KL. 7 + GIMNAZUJM

1. Pałkowski Filip - Proszówki
2. Ucisko Konrad - Stanisławice
3. Bielewicz Oskar - Nieszkowice Wielkie

50 m STYL KLASYCZNY DZIEWCZĘTA KL. 7 + GIMNAZJUM

1. Stępień Anna - Proszówki
2. Bukowiec Olga - Proszówki

50 m STYL KLASYCZNY CHŁOPCY KL. 7 + GIMNAZJUM

1. Bielewicz Oskar - Nieszkowice Wielkie
2. Pałkowski Filip - Proszówki
3. Ucisko Konrad - Stanisławice

50 m STYL GRZBIETOWY DZIEWCZĘTA KL. 7 + GIMNAZJUM

1. Duda Anna - Proszówki
2. Stępień Anna - Proszówki

50 m STYL GRZBIETOWY CHŁOPCY KL. 7 + GIMNAZJUM

1. Bielewicz Oskar - Nieszkowice Wielkie
2. Pałkowski Filip - Proszówki
3. Ucisko Konrad - Stanisławice

comments powered by Disqus

Najnowsze