MMA: Zawodnicy z Bochni na zawodach Pucharu Polski

tim

źródło: informacja prasowa

W miniony (weekend 07.04-09.04.18), w Sochaczewie, odbyły się zawody Pucharu Polski MMA. W imprezie wzięło udział około 300 zawodników z całej Polski. Klub Fightman reprezentowali, trenujący w Bochni, zawodnicy: Krzysztof Bieniek i Hubert Knap.

Krzysztof Bieniek, który startował w kategorii 66 kg full contact MMA, wygrał wszystkie walki i zdobył złoty medal oraz Puchar Polski MMA. Hubert Knap startował w kategorii 61 kg junior MMA. 17-letni zawodnik wygrał dwie pierwsze walki, natomiast w finale nieznacznie uległ na punkty zawodnikowi z Ełku.

Wielkie gratulacje dla zawodników bocheńskiego klubu, którzy walczyli w bardzo silnie i licznie obsadzonych kategoriach (12-15 zawodników) i musieli stoczyli kilka ciężkich, i wyczerpujących walk, aby znaleźć się w finale.

Krzysztof Bieniek związany jest z klubem Fightman już od wielu lat. W 2012 roku zdobył tytuł Mistrza Polski MMA ale kontuzje kolan, których doznał w latach późniejszych stanęły na przeszkodzie jego obiecującej karierze. Tym bardziej cieszymy się zatem z jego powrotu do zdrowia, i przede wszystkim - na zwycięski szlak. Hubert Knap to z kolei bardzo obiecujący zawodnik młodego pokolenia, i to już nie pierwsze zawody, w których reprezentując klub Fightman, odniósł sukces i zdobył medal. Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa Bochniaków.