Sport

18 lat bocheńskiego basenu. Program urodzinowej imprezy

tim

Za kilka dni 18. urodziny Krytej Pływalni im. Jana Kota w Bochni. Z tej okazji na 2 grudnia przygotowano atrakcyjny program.

1 grudnia 1999 r. o godzinie 15.53 rozpoczęto napełnianie niecek basenowych długo wyczekiwanej przez społeczeństwo Bochni „krytej pływalni typu wielozadaniowego”. Kilka dni później pierwsze grupy zorganizowane m.in. z bocheńskich szkół i zakładów pracy zaczęły przychodzić na pływalnię, rozpoczął się bowiem okres testów całego systemu i końcowe uruchamianie obiektu.

- Po 18 latach od tego wydarzenia, w czasie których z bocheńskiej pływalni skorzystało ponad 2,2 mln Klientów, w czasie gdy dwukrotnie gościliśmy najlepszych polskich pływaków na zawodach z cyklu Grand Prix Puchar Polski, a zawody wojewódzkie, na których startują najlepsi pływacy Małopolski, odbywają się u nas regularnie od wielu lat, podobnie jak lokalny Memoriał Pływacki im. Jana Kota, chcemy wraz z całą społecznością Bochni świętować to wydarzenie - mówi Robert Hołda, dyrektor Krytej Pływalni w Bochni.

- Już we wrześniu br. pojawiła się propozycja organizacji imprezy urodzinowej, a ponieważ sąsiadujące z nami Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne Fitness & Body jest od nas o pełne 2 lata starsze, dlatego wspólnie zapraszamy Państwa na połączone urodziny “20 lat Centrum Fitness & Body oraz 18 lat Krytej Pływalni w Bochni” - zachęca Robert Hołda.

PROGRAM (sobota 2 grudnia):

godz. 7.00-13.00 – mini triathlon in da house z IRON MANAMI na dystansie MINI SPRINT (pływanie – 0,5 km – hala basenowa, jazda na rowerze – 5 km – rowery stacjonarne w holu głównym pływalni, bieganie – 2 km – bieżnie elektryczne w centrum fitness). Zgłoszenia do udziału w mini triathlonie prosimy przesyłać na adres e-mail: memorial@basenbochnia.pl. Pełny regulamin imprezy można pobrać TUTAJ.

godz. 11.00-13.00 warsztaty budowania modeli pływających – prowadzi Kinga Magdoń (Pracownia RERUM) – zapraszamy całe rodziny – mała salka fitness (zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmuje kasa pływalni)

godz. 13.30 rozdanie nagród Mini Triathlon oraz tort urodzinowy, który rozkroimy dla Was w holu głównym

godz. 14.00-16.00 warsztaty z mistrzem pływania – prowadzą Wojciech Wojdak i Krystian Bałabuch – hala basenowa (zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy przesyłać na adres e-mail: plywaniebochnia@gmail.com )

godz. 16.00 wyścig na dystansie 100 m st. dowolnym – hala basenowa (zgłoszenia do udziału w wyścigu prosimy przesyłać na adres e-mail: memorial@basenbochnia.pl lub zgłaszać w kasie pływalni)

godz. 16.00 zawody wyciskania na ławeczce prostej – fitness (zgłoszenia do udziału w zawodach prosimy przesyłać na adres e-mail: fitness@centrumbochnia.pl lub zgłaszać w kasie centrum fitness)

godz. 16.30-18.30 podwodne sesje fotograficzne – prowadzi Katarzyna Piszczek – hala basenowa (zgłoszenia do udziału w sesji prosimy przesyłać na adres e-mail: fotopiszczek@gmail.com).

comments powered by Disqus

Najnowsze