Sport

Futsal: W sobotę w Bochni eliminacje MMP U-20

Rafał GNUTEK

W sobotę 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbędzie się turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w futsalu. W zmaganiach, oprócz organizatora turnieju, a więc drużyny BSF-u ABJ Bochnia, wezmą udział ekipy MKF-u Solnego Miasta Wieliczka, LEX Kancelarii Słomniczanki Słomniki oraz Sobka AZS-u UEK-u Kraków. Początek turnieju o godz. 8:00.

Stawką rywalizacji na bocheńskim parkiecie będzie udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 20, w których w ubiegłym roku bochnianie zajęli czwarte miejsce. W przeszłości, a dokładnie w sezonie 2013/14 jako gospodarz zmagań zdobyli tytuł wicemistrza kraju. W tegorocznych rozgrywkach turniej finałowy MMP zorganizowany zostanie w Łęczycy w dniach 15-17 grudnia, a awans uzyskają dwie najlepsze drużyny z grupy.

Będzie to także pierwszy w historii turniej, w którym zespół Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu weźmie udział pod zmienioną nazwą, w której pojawił się człon ABJ - to firma, która od tego sezonu stała się sponsorem tytularnym BSF-u.

Terminarz turnieju eliminacyjnego – Bochnia, 11.11.2017r.:

8:00 - BSF ABJ Bochnia - Sobek AZS UEK Kraków
8:50 - MKF Solne Miasto Wieliczka - LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki
9:40 - LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki - BSF ABJ Bochnia
10:30 - MKF Solne Miasto Wieliczka - Sobek AZS UEK Kraków
11:20 - BSF ABJ Bochnia - MKF Solne Miasto Wieliczka
12:10 - Sobek AZS UEK Kraków - LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki

comments powered by Disqus

Najnowsze