Sport

MOSiR ogłosił nabór do sekcji tanecznej

tim

MOSiR Bochnia ogłosił nabór do sekcji tanecznej z elementami akrobatyki dla dziewcząt i kobiet w wieku powyżej 15 lat. Spotkanie zaplanowano na 14 listopada o godz. 18:00 w sali lustrzanej przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bochni.

- Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie, także posiadające już za sobą doświadczenia taneczne i sceniczne. Dajemy szansę na rozwijanie swoich pasji, zainteresowań i umiejętności związanych z tańcem. Liczymy że efekty pracy w sekcji dadzą możliwość zaprezentowania młodych talentów podczas imprez sportowych oraz rozgrywek ligowych organizowanych przez MOSiR Bochnia - zachęcają organizatorzy.

Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę. Trenerkami będą właścicielki Dance&fitness house w Bochni, który mieści się przy ul. Trudnej 46. Urszula Węgrzyn - główny choreograf nowej grupy, jest instruktorem fitness, zumby, rekreacji ruchowej ze specjalnością taniec nowoczesny, a także tańca towarzyskiego, który ukończyła w Egurrora Dance Studio. Oprócz tego posiada tytuł instruktora sportu FTS, trenera personalnego oraz mama plus.

Grupa będzie łączyć w sobie zajęcia taneczne oraz akrobatyczne. Za wszelkie ewolucje akrobatyczne odpowiedzialny będzie Marcin Kowalski, który specjalizuje się w przygotowaniu akrobacji wykorzystywanych w wielu pokazach oraz teledyskach. Jego pseudonim to „Robin Freerunner”.

Agata Nizioł z tańcem związana od piątego roku życia. Przez prawie 15 lat trenowałą taniec towarzyski, w którym zdobyła wiele mistrzostw oraz osiągnęła klasę "B". Szkoliła się pod okiem takich trenerów jak Iwona Szymańska- Pavlović oraz Lech i Anna Romankiewicz. Po zakończeniu tańca towarzyskiego zaczęła szkolić się w kierunku fitnessu, którego jest instruktorem.Prowadziła min. zajęcia areobowe dla piłkarzy Wisły Kraków. Jednak tęsknota za tańcem była ogromna więc zaczęła brać udział w licznych warsztatach tańca nowoczesnego,min. w szkole Eguroli w Warszawie. Obecnie prowadzi szkołę tańca i fitnessu" Dance &Fitness House", wcześniej "Studio Tańca Agata", w której jest nauczycielem tańca oraz instruktorem zumby.Ma również uprawnienia z TRX oraz nowoczesnych form gimnastyki.Z wykształcenia jest mgr wychowania fizycznego oraz wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego.
Jest również żoną i matką trzech chłopców.

comments powered by Disqus

Najnowsze