Nożna: Młodzicy wygrali z Okocimskim

tim

W sobotę młodzicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni gościli w ramach I ligi okręgowej D1 Okocimski Klub Sportowy. Pokonali sąsiadów 6:0.

MOSiR Bochnia - Okocimski Klub Sportowy 6:0 (2:0)

Tym razem bocheńscy piłkarze byli w bardzo dobrej formie i pomimo niesprzyjających warunków (zimna i deszczu) widać było, że są dobrze rozgrzani. Pierwsze bramki padły już w 6. i 9. minucie - były to strzały Filipa Budyna. Mimo iż dały one nadzieję, dalsza część pierwszej połowy nie wniosła nic nowego.

Dopiero po ponownym wejściu na murawę wychowankowie trenerów Kamila Szewczyka i Mirosława Sobieszczyka zaczęli sukcesywnie powiększać swoją przewagę. Już po minucie do bramki przeciwnika skutecznie skierował piłkę Paweł Palej i po kolejnych czterech minutach (podobnie seryjnie, jak wcześniej Filip) zdobył kolejnego gola. W drugiej połowie meczu piłka wyjątkowo trzymała się nóg bocheńskich piłkarzy. Dzięki rozsądnej współpracy między zawodnikami MOSiR Bochnia chłopcom udało się do końca meczu poprawić wynik jeszcze o dwie bramki - ich ostatecznymi autorami byli Marcin Mosoń i Franciszek Wnęk.

Ponadto MOSiR w meczu reprezentowali: Krystian Słonina (bramkarz), Jakub Mazanek, Mateusz Płaza, Karol Cieśla, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita, Marcin Stopa oraz Krystian Stary i Antoni Wójcik.

To była ostatnia, 13. kolejka rundy jesiennej w tych rozgrywkach. Na 14 startujących zespołów drużyna z Bochni po podsumowaniu I rundy zajmuje 4. miejsce, tuż po Okocimiu. Pomiędzy tymi klubami jest tylko 1 punkt różnicy (Bochnia ma 23, Brzesko 24). Tym bardziej więc ostatni mecz daje nadzieję na lepszy wynik w przyszłości. Do najlepszej drużyny - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - MOSiR-owi brakuje 10 pkt.