Sport

Ręczna: Wygrana z Mysłowicami. MOSiR na fotelu lidera

W 2. lidze piłki ręcznej

Tomasz STODOLNY

W niedzielnym spotkaniu z Siódemką Mysłowice zespół z Bochni bez trudu zapewnił sobie zwycięstwo przełamując przeciwnika już po 6 minutach gry. Dość powiedzieć, że w pierwszej połowie goście zdołali rzucić zaledwie pięć bramek, przy 17 golach bochnian.

W drugiej połowie drużyna z Mysłowic była nieco bardziej skuteczna, ale ani raz nie zdołała zmniejszyć straty do mniej niż 9 bramek. Mecz był pod kontrolą, więc trener Marcin Bożek dawał pograć więcej niż zwykle juniorom.

- Mecz w wykonaniu naszej drużyny w dużej swojej części był mikstem młodości z doświadczeniem - mówi kierownik bocheńskiego zespołu Maciej Haber. - Należy się cieszyć, że zawodnicy młodsi zdali egzamin poprawnie.

Zwycięstwo nad Mysłowicami pozwoliło bochnianom wskoczyć na 1. miejsce w tabeli. - Cieszymy się z fotela lidera i z pokorą czekamy na kolejne spotkanie, które rozegramy na wyjeździe w niedzielę 22 października o godz. 14-ej z zespołem NLO SMS Kielce - mówi Marcin Bożek.

MOSiR Bochnia - Siódemka Mysłowice 32:22 (17:5)

Bramki dla MOSiR Bochnia: Zubik 4, Pach 3, Bujak 6, Dobrzański 4, Janas 3, Urbanowicz 3, Waśniowski 2, Stopczyński 1, Dziedzic 3, Rogóż 3.

comments powered by Disqus

Najnowsze