Sport

Młodzi szczypiorniści przegrali na wyjeździe

tim

Zespół juniorów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni nowy sezon małopolskiej ligi piłki ręcznej rozpoczął od porażki na wyjeździe z zespołem Kusy Kraków. Mecz rozegrano w niedzielę.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. pixabay.com / CC0 Public Domain

Kusy Kraków - MOSiR Bochnia 38:29 (19:10)

Drużyna MOSiR-u zagrała bardzo słabo w obronie, czego dowodem jest 38 straconych bramek. Zabrakło zdecydowania i zaangażowania, przez co bramkarze mieli niezwykle utrudnione zadanie. W ataku z kolei brakowało skuteczności, gdyż wiele sytuacji stuprocentowych zakończyło się niepowodzeniem, co po części wynikało z braku odpowiedniej koncentracji, a po części z lepszej postawy bramkarzy przeciwnika. Najwięcej bramek w bocheńskiej drużynie zdobył Iwo Stopczyński.

MOSiR Bochnię w tym sezonie w rozgrywkach małopolskich reprezentują następujący zawodnicy: Miłosz Biernat, Michał Budzyn, Kacper Cąber, Oliwier Choma, Wiktor Czubala, Michał Dobrzański, Łukasz Drabik, Grzegorz Drzazga, Filip Fasuga, Krzysztof Goliński, Maciej Grech, Bartosz Jachymczak, Marcin jakubowski, Szymon kukułka, Kacper Lipina, Kamil Liszkiewicz, Mateusz Łącki, Przemysław Mucha, Maksymilian Pach, Jakub Pagacz, Iwo Stopczyński. Trenerem zespołu jest Piotr Węgrzyn.

Następne spotkanie (z drużyną z Nowego Targu) w najbliższą niedzielę 8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni. Początek meczu o godz. 10:00.

comments powered by Disqus

Najnowsze