Wygrana, porażka i remis młodych piłkarzy

tim

W miniony weekend młodzi piłkarze MOSiR Bochnia rozegrali na murawie trzy spotkania. Były to mecze z reprezentacjami Wadowic, Drwini i Borku.

W niedzielę jeszcze przed południem zawodnicy MOSiR-u w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy gościli na stadionie im. dr. W. Krupy PUKS Karol Wadowice. Bochnianie, którzy w II rundzie grają w osłabionym składzie, mimo wielu starań nie zdołali dotrzymać będącym w dobrej formie wadowiczanom i przegrali 1:4.

MOSiR Bochnia - PUKS Karol Wadowice 1:4

MOSiR Bochnię w spotkaniu z Karolem reprezentowali: Bartosz Orlik (bramkarz), Radosław Mirek, Jakub Kleszcz 1, Jakub Kuraj, Mariusz Mazanek, Dominik Lech, Jan MAzur, Igor Scisło, Jakub Rachfalik (kapitan), Mateusz Cieśla, Piotr Walewski oraz Michał poznański, Michał Ćwik, Kacper Drożdż, Kacper Paruch, Hubert Kwarta. Trenerem zespołu w II rundzie jest Piotr Górecki.

Tuż po trampkarzach na murawę bocheńskiego stadionu weszli młodzicy, występujący w I Tarnowskiej Okręgowej Lidze. Gościli zespół Drwini i od początku zdominowali spotkanie, wychodząc z niego zwycięsko.

MOSiR Bochnia - GKS Drwinia 3:0

MOSiR Bochnię reprezentowali: Oskar Mrożek (bramkarz), Michał wilk (kapitan), Kacper Pawlik 1, Dawid Skrzypek 2, Kacper Więsek, Filip Budzyn, Stanisław Szydłowski, Maksymilian Rachwał, Szymon Cierniak, Tomasz Popiołek oraz Wiktor Zaleński. Trenerem zespołu jest Marcin Leśniak.

Borkowianka Borek - MOSiR II Bochnia 3:3 (1:0)

Młodzicy, biorący udział w rozgrywkach Podokręgu Bochnia, mieli natomiast okazję spotkać się w meczu wyjazdowym z Borkiem. Spotkanie było wyrównane, ale na przerwę po pierwszej rundzie to gospodarze schodzili z jednym celnym golem. W drugiej części nastąpiła widoczna mobilizacja bochnian. Gospodarze grali jednak na wyrównanym poziomie i ostatecznie mecz zakończył się remisem.