Sport

Młodzi piłkarze wrócili na murawę

tim

W miniony weekend zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zainaugurowali na bocheńskim stadionie rozgrywki rundy wiosennej sezonu 2016/17.

Pierwsi na zieloną murawę wyszli zawodnicy biorący udział w tarnowskiej I lidze okręgowej młodzików. W piątek 31 marca drużyna szkolona przez Marcina Leśniaka gościła tarnowian i odniosła zwycięstwo, pokonując przyjezdnych 4:0.

MOSiR Bochnia - Tarnovia Tarnów 4:0 (1:0)

Bramki zdobyli: Kacper Pawlik x 2, Michał Wilk, Maksymilian Rachwał. Skład zespołu stanowili również: Szymon Cierniak, Bartosz Palej, Filip Budzyn, Tomasz Popiołek, Dawid Skrzypek, Kacper Więsek. Grali także: Stanisław Szydłowski, Franciszek Wnęk, Wiktor Zaleński, Filip Budyn.

Przypomnijmy, że podopieczni trenera Leśniaka startują z wysokiej pozycji po I rundzie rozgrywek, kiedy to zajęli ostatecznie 4. miejsce na 14 walczących zespołów.

Kolejny mecz w tarnowskiej lidze bocheńscy trampkarze rozegrają w następnym tygodniu, w czwartek 13 kwietnia. Gościć wówczas będą Unię Tarnów. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:00. Natomiast tuż po Świętach Wielkanocnych we wtorek 18 kwietnia walczyć będą na boisku Okocimskiego Klubu Sportowego.

1 kwietnia trampkarze przegrali na własnym stadionie z Cracovią 0:5. To druga przegrana kolejka w tej rundzie.

MOSiR Bochnia - Cracovia 0:5

Trampkarze rozpoczęli rozgrywki 28 marca, kiedy to na wyjeździe zmierzyli się z Limanovią. Z tamtego spotkania wrócili z przegraną. Drużyna trampkarzy do rozgrywek przystąpiła jednak w osłabionym składzie. Trzon zespołu MOSiR Bochnia odszedł. Nowy trener Piotr Górecki zmaga się więc z nie lada problemami. Wielu chłopców w jego zespole debiutuje w małopolskiej lidze.

8 kwietnia bocheńskich trampkarzy czeka wyjazdowe spotkanie z Dalin Myślenicami. W Bochni będzie można ich wesprzeć dopingiem 13 kwietnia, kiedy to gościć będą zespół Krakus Nowa Huta. Mecz ten rozpocznie się o godz. 12.00.

comments powered by Disqus

Najnowsze