Sport

Ręczna: Remis MOSiRu w meczu na szczycie

Tomasz STODOLNY

Wicelider II ligi z Bochni podejmował we wtorek lidera z Zawiercia. W niezwykle zaciętym meczu, w którym żadna z drużyn ani przez chwilę nie uzyskała znaczącej przewagi, ostatecznie padł remis 28:28. Podział punktów zadowala - i to tylko częściowo - jedynie drużynę przyjezdnych.

Mecz stał na wysokim poziomie, był pełen walki i emocji.

Wyniku szkoda, bo minutę przed końcem wydawało się, że bochnianie sprawią niespodziankę i pokonają faworyta spotkania. MOSiR prowadził jedną bramką i przejął rozgrywaną przez rywali piłkę, co pozwalało wierzyć, że cennego zwycięstwa nie wypuści z rąk. Ale zawodnicy Viretu nie odpuścili, zmusili bochnian do błędu i kilkanaście sekund przed końcowym gwizdkiem zdołali wyrównać.

W tabeli lider zyskał już 4-punktową przewagę nad zajmującym 2. miejsce zespołem z Bochni. Fotela wicelidera przyjdzie bochnianom bronić już w najbliższą sobotę, gdy podejmować będą na własnym parkiecie zespół z 3. miejsca - Wisłę Sandomierz (godz. 19:00).

MOSiR Bochnia & KS Viret CMC Zawiercie 28:28 (16:15)

Bramki dla Bochni: Mateusz Zubik 6, Maciej Imiołek 3, Filip Pach 2, Marcin Janas 3, Mateusz Bujak 7, Mateusz Rogóż 2, Jakub Jewiarz 1, Łukasz Urbanowicz 3, Miłosz Gabiga 1.

Grali również: Tomasz Orzechowski, Tymoteusz Dobrzański, Hubert Pamuła, Iwo Stopczyński,

W bramce: Jarosław Gut, Tomasz Węgrzyn.

Trenerem bocheńskiego zespołu jest Marcin Bożek, kierownikiem Maciej Haber, trenerem odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

comments powered by Disqus

Najnowsze