Sport

Drugie miejsce młodych szczypiornistów

tim

Drugie miejsce zajęła drużyna z Bochni (chłopcy z klas IV i młodszych) w sobotnim turnieju piłki ręcznej w Krakowie. Reprezentacja MOSiR/PSP Nr 2 w Bochni rywalizowała z zespołami Kusy Kraków I, Kusy Kraków II, Chrzanów I, Babice - Chrzanów II.

Pierwszym przeciwnikiem bocheńskiej reprezentacji był Kusy Kraków I. Chłopcy bardzo zmotywowani przystąpili do gry, co przełożyło się na zwycięstwo dla Bochni. Kolejne mecze z Chrzanowem II i Kusy Kraków II również zakończyły się wygranymi PSP Nr 2 w Bochni.

Na zakończenie turnieju przyszło im się zmierzyć z najlepszymi, czyli drużyną Chrzanowa I, zawodnikami przerastającymi bocheńską reprezentację warunkami fizycznymi. Musiało to zmobilizować zawodników z Bochni do jeszcze większej pracy w obronie. Dzięki bardzo dobrej pracy w obronie i w ataku dużym zaangażowaniu chłopców Bochnia przegrała ten mecz tylko 1 bramką 5:4.

Skład zespołu PSP Nr 2 Bochnia: Piotr Broszkiewicz, Maciej Ryncarz, Tomasz Gardziel, Maciej Wałęga, Bartosz Król, Bartłomiej Jonak, Bartłomiej Król, Karol Jonak, Mateusz Stokłosa, Michał Waśniowski, Dawid Krogulski, Emanuel Piwowarczyk, Norbert Postawa, trener: Dorota Budzyn.

comments powered by Disqus

Najnowsze