Ręczna: Łatwa wygrana MOSiR Bochnia

Tomasz STODOLNY

Bocheńscy szczypiorniści wysoko poknali w sobotę na własnym parkiecie zespół MUKS Siódemka Mysłowice. Wyrównana gra trwała tylko w pierwszej połowie - w drugiej goście zostali wręcz rozjechani przez faworyta z Bochni.

Ta wyrównana gra spowodowana była w dużej mierze tym, że od pierwszego gwizdka przez nieco ponad kwadrans trener bochnian Marcin Bożek pozwolił ogrywać się na boisku młodym, na co dzień rezerwowym graczom. Pierwszy skład wszedł na boisko dopiero w 16.-17. minucie, przy dwubramkowym prowadzeniu gości.

Od tego momentu dominacja bardziej doświadczonego i silniejszego fizycznie zespołu w Bochni tylko narastała. Dość powiedzieć, że drugą połowę goście z Mysłowic przegrali 18:4! Ostatnią swoją bramkę rzucili w 42. minucie.

W meczu sędziowie odgwizdali sporo kar wykluczeń. W pewnym momencie drugiej połowy oba zespoły grały mając w polu tylko po trzech graczy (ostatnie zdjęcie).

MOSiR Bochnia 30:15 (12:11) MUKS Siódemka Mysłowice

Bramki dla MOSiR Bochnia: Karwowski 7, Najuch 4, Rogóż 4, Bujak 3, Janas 3, Imiołek 2, Pach 2, Orzechowski 1, Dobrzański 1, Zubik 1, Jewiarz 1, Gabiga 1