Ręczna: wygrana juniorów młodszych

tim

W sobotę 10 grudnia juniorzy młodsi MOSiR Bochnia gościli u siebie w ramach 7. kolejki małopolskiej ligi piłki ręcznej Spartakus Radgoszcz. Pokonali przyjezdnych 30:25.

MOSiR Bochnia - Spartakus Radgoszcz 30:25 (14:8)

Podopieczni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od początku spotkania wiedli prym na parkiecie i będąc w dobrej kondycji już pierwszą połowę zakończyli z przewagą sześciu bramek na koncie. W drugiej części nie dali odebrać sobie prowadzenia i całe spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy. Na wyróżnienie wśród bochnian zasługują Liszkiewicz, Kukułka i Krawczyk. W Spartakusie dobrze spisywał się Dominik Giza.

Skład zespołu MOSiR Bochnia i bramki: Sebastian Wójcik, Krzysztof Korta, Maciej Kycia, Kamil Liszkiewicz 10, Maciej Grech, Marcin Jakubowski 2, Szymon Kukułka 9, Gabriel Krawczyk 8, Adam Studziżba, Adrian Sowa, Piotr Ruszaj 1, Jakub Sychta, Maksymilian Pach, Marcin Domas.
Trenerem bochnian jest Łukasz Gicala.

To spotkanie było dla bocheńskiej drużyny ostatnim w I rundzie rozgrywek. Kolejny etap juniorzy młodsi rozpoczną w połowie stycznia 2017 r., kiedy to gościć będą Piast Skawinę.