Sport

Mikołajkowy turniej judo: 33 medale dla MOSiR Bochnia

tim

W niedzielę 11 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego w Bochni odbył się Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci - Bochnia 2016. Do Solnego Grodu zjechały reprezentacje kilkunastu klubów z kraju i zagranicy.

W Turnieju wzięło udział 249 zawodników z 19 klubów z Polski i Ukrainy: ZKJ Yamabushi, PM Tarnów, UKS Sokół Tuchów, UKS Judo Wolbrom, UKS ASW Judo Jasło, UKS Wolania, UKS Grot Kraków, UMKS Ostrowia, TS Wisła Kraków, Gujakan Jaworzno, UKJ Centrum K-L, SIS Wierzchosławice, UKS Judo Mysłowice, , Jordan Kraków, MDK Kraków, MOSiR Bochnia, JC Ipoon Kiev, JC Triumf.

Organizatorem Turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni oraz Towarzystwo Sportowe MOSIR Bochnia. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Podczas ceremonii otwarcia odbyła się miła uroczystość - za całoroczną ciężką pracę i wspaniałe wyniki nagrodzono najlepszych juniorów, juniorki, młodzików i młodziczki Małopolski w roku 2016. Byli nimi:

najlepszy junior Krzysztof Kozak MOSiR Bochnia,
najlepsza juniorka Nikola Szlachta UKS Judo Wolbrom,
najlepszy młodzik Albin Kocioł TS Wisła Kraków,
najlepsza młodziczka Wiktoria Żabczyńska MOSiR Bochnia.

Podczas uroczystości otwarcia Robert Zaczkiewicz, prezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo, złożył gratulacje Sabinie Bajdzie jako dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni z okazji jubileuszu 20-lecia istnienia Klubu.

Wychowankowie sekcji judo MOSiR Bochnia w sumie wywalczyli 33 medale (11 złotych, osiem srebrnych, 14 brązowych), dziewięć czwartych i pięć piątych miejsc.

1. miejsca: Samuel Stawiarz, Hubert Płachczyński, Martyna Juszczyk, Paweł Pławecki, Bartosz Król, Maja Twardowska, Aleksandra Ryncarz, Maciej Kumor, Mateusz Klasa, Filip Oleksy, Oliwer Żelichowski.

2. miejsca: Dominika Miś, Antoni Miś, Jakub Struzik, Dominika Możdżeń, Jakub Dyga, Michał Ćwik, Piotr Tobiasz, Szymon Mierzwiński.

3. miejsca: Inga Gut, Jan Fischer, Tomasz Dziuba, Justyna Wojcieszek, Filip Możdżeń, Maciej Ryncarz, Piotr Kmiecik, Szymon Mazurkiewicz, Dawid Sobaś, Bartosz Bawół, Milena Siwy, Jakub Budzyn, Antoni Juszczyk, Hubert Kurtyka.

4. miejsca: Kacper Pawłowski, Sara Bułat, Michał Budzyn, Katarzyna Więcek, Martyna Juszczyk, Igor Dziadowiec, Michał Trojan, Filip Krawczyk, Dawid Kmiecik.

5. miejsca: Mikołaj Juszczyk, Dominik Jereczek, Fryderyk Sowa, Kamil Możdżeń, Karol Augustyn.

Całościowe wyniki zawodów na stronie www.mosir.bochnia.pl.

comments powered by Disqus

Najnowsze