Sport

Off-road dla wychowanków bocheńskiego Domu Dziecka - zdjęcia

tim

W sobotę 18 czerwca pasjonaci bezdroży spod znaku „Operacja Solny Gród” i „Mocno Zakręceni 4x4” przygotowali tradycyjny off-roadowy Dzień Dziecka dla wychowanków bocheńskiego Domu Dziecka.

O umówionej porze na nadrabskich wykrotach pojawili się wychowawcy z liczną grupą dzieci i młodzieży, którzy wprost nie mogli się doczekać zapowiadanych atrakcji. Oczywiście największym wzięciem cieszyły się terenówki, którymi organizatorzy rozpoczęli terenowe przejażdżki.

W oczekiwaniu na swoją kolejkę dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych zabawach jak również mierzyły swe siły w strzelaniu z łuku i karabinku do paintballa. Organizatorzy wręczyli dzieciom jeszcze jeden niezapowiedziany prezent, którym okazał się aparat fotograficzny wraz z kompletem obiektywów.

Doskonała zabawa i świetna pogoda zaostrzyły apetyty uczestników, na których prócz potraw z grilla czekało mnóstwo smakołyków. A ponieważ wszystkim humory dopisywały urządzono pokazową jazdy w terenie z pokonywaniem przeszkód, którymi okazała się masa błota.

Piknik udało się zorganizować dzięki wsparciu: Galerii Bocheńskiej, firm: TTM, MMP, Drukarni Profit Media, JMR, P.P.H. „Stanbo”, Biochem, Gabinetowi Weterynaryjnemu „Cztery Łapy”, Auto- Gaz, Gospodzie „Nad Rabą”, Rejonowemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu oraz wielu innym osobom.

comments powered by Disqus

Najnowsze