Sport

Ostatnie mecze młodych piłkarzy nożnych

tim

Piłka nożna. Wychowankowie MOSiR Bochnia są właśnie na końcowym etapie rozgrywek rundy wiosennej.

Niestety do nieudanych spotkań na własnej murawie trzeba zaliczyć piątkowe (10 czerwca) starcie młodzików Marcina Leśniaka z Sandecją. Przeciwnicy okazali się znacznie mocniejsi i wbili bocheńskiej drużynie aż siedem bramek. Mecz rozgrywany był w ramach Małopolskiej Ligi.

MOSiR Bochnia - Sandecja Nowy Sącz 0:7

Zmęczeni, ale zadowoleni schodzili w tym samym dniu zawodnicy drugiej drużyny młodzików MOSiR Bochnia. Zespół ten, szkolony przez Tomasza Maruta, bierze udział w rozgrywkach Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. Tym razem na stadionie im. dr. W. Krupy gościli Tarnavię Tarnawę.

MOSiR II Bochnia - Tarnavia Tarnawa 2:0

Skład zespołu MOSiR II Bochnia: Stanisław Marcinów, Artur Majcher, Stanisław Szydłowski, Patryk Gawor, Paweł Polowiec, Jakub Mazanek 1, Wiktor Mól, Filip Budyn, Michał Wilk, Paweł Koncewicz Żyłka 1, Igor Szoja, Filip Budzyn.

Kolejne spotkania:

14 czerwca (wtorek)

Z 12. na 14. przełożono mecz trampkarzy MOSiR Bochnia z Sandecją Nowy Sącz. Zespół z r. 2001, szkolony przez Mateusza Fortunę, gościć więc będzie nowosądecką drużynę nietypowo, bo nie jak zwykle w weekend, ale we wtorek. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00.

16 czerwca (czwartek)

Drugi zespół trampkarzy Mateusza Fortuny rozegra ostatnią kolejkę w ramach rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej. Będzie to wyjazd do Czarnych Kobyle. Początek o godz. 17.00.

17 czerwca (piątek)

W piątek 17 czerwca MOSiR rozegra dwa ostatnie mecze w ramach Małopolskiej Ligi. W tym dniu będzie gościć reprezentację AS Progresu Kraków. Zacznie o godz. 16.00, kiedy to na murawę wyjdą trampkarze. Dwie godziny później swoje zmagania rozpoczną młodzicy.

20 czerwca (poniedziałek)

Ostatni mecz młodzików w ramach rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. MOSiR będzie gościł Czarnych Kobyle. Początek o godz. 17.00.

comments powered by Disqus

Najnowsze