Sport

Wyniki zabaw sportowych w Parku Uzbornia

tim

We wtorek w Parku Rodzinnym Uzbornia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zorganizował gry i zabawy sportowe. Poniżej wyniki.

W imieniu organizatorów dyplomy i nagrody uczestnikom turnieju wręczali wicedyrektor MOSiR Bochnia Dorota Błoniarczyk i koordynator zawodów siatkarskich Tomasz Jaworski.

Pogoda była sprzyjająca do przeprowadzenia zawodów na świeżym powietrzu, a one same cieszyły się bardzo dużym powodzeniem, szczególnie wśród dzieci i młodzieży, która miała okazję uczestniczyć w zawodach z piłką nożną, turnieju siatkówki oraz w grze terenowej.

GRY I ZABAWY Z PIŁKĄ NOŻNA

Jako pierwsi w grach wzięli udział młodzi chłopcy, pasjonaci piłki nożnej. Przygotowano dla nich trzy konkurencje.

Poniżej zwycięzcy w poszczególnych zawodach:

I - tor przeszkód (na czas):

 1. Franciszek Wnęk
 2. Oskar
 3. Piotr Broszkiewicz

II - „kapkowanie”

 1. Patryk Szwed
 2. Franciszek Wnęk
 3. Michał Wilk

III - „wybicie przeciwnika”

 1. Michał Wilk
 2. Michał Kurek
 3. Franciszek Wnęk

Klasyfikacja łączna:

 1. Franciszek Wnęk
 2. Michał Wilk
 3. Patryk Szwed

TURNIEJ SIATKÓWKI

W samo południe rozpoczął się turniej siatkówki. Wzięło w nim udział 5 drużyn (składy mieszane 3 dziewczyny + 3 chłopców): FFLAT OUT, ISKRY, EKIPA, CZERWONY KAJAK, NZA (Nieregularnie Zhierarchizowane Adenozynotrójfostofazy).

Zawody odbywały się przy wtórze kibiców, których najwięcej miała „najstarsza” drużyna, czyli CZERWONY KAJAK.

Kolejność zespołów:

 1. FFLAT OUT
 2. EKIPA
 3. ISKRY

GRA TERENOWA

O godzinie 17. rozpoczęła się gra terenowa przygotowana przez MOSiR we współpracy z Wydziałem Promocji Urzędu Miasta Bochnia. Uczestnicy (w łącznej liczbie blisko 100 osób) otrzymywali karty - krzyżówkę, z którą należało przejść cały Park Uzbornia. Na terenie parku rozmieszczono pytania, odpowiedzi wpisane na kartę dawały hasło.

Tematyka tegorocznej gry terenowej dotyczyła różnych dyscyplin sportowych oraz obiektów MOSiR. Wśród uczestników burmistrz wylosował 15 osób, którzy otrzymali pamiątkowe nagrody.

comments powered by Disqus

Najnowsze