Emocje w siatkówce. Będzie piąty mecz

Tekst: tim

II liga siatkówki mężczyzn. Po dwóch wygranych u siebie, MOSiR Bochnia przegrał dwa spotkania na wyjeździe z Neobusem Raf-Mar Niebylec i w play-off jest teraz remis 2:2. Piąte, decydujące o awansie do kolejnej rundy, starcie odbędzie się 16 marca w Bochni.

"Kronika Bocheńska" i Gracje

Pierwsze spotkanie w Niebylcu MOSiR Bochnia przegrał w trzech setach.

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - Contimax MOSiR Bochnia 3:0 (25:17, 25:23, 25:18)

Contimax MOSiR Bochnię reprezentowali: Jakub Habel, Paweł Samborski, Konrad Stajer, Szymon Ściślak, Roman Kącki, Jakub Zmarz, Bartosz Luks (libero) oraz Wiktor Wysocki, Dawid Konieczny, Mateusz Jarzyna, Marcin Góra.

Niebylec: Kwiecień, Wiczkowski, Procanin, Kozdroń, Pszonka, Matuła, Głód (libero) oraz Podulka, Zieliński.

Trener bocheńskiego zespołu ocenił, że był to najsłabszy mecz tego sezonu w wykonaniu siatkarzy MOSiR Bochnia. - Wynik odzwierciedla to, co działo się na parkiecie. Paradoksalnie sety pierwszy i trzeci, które przegraliśmy najwyżej, rozpoczęliśmy najlepiej. Niestety później zaczynały się nasze problemy w przyjęciu, które przyczyniły się do przegranej. Jest to mecz, o którym należy jak najszybciej zapomnieć - powiedział Robert Banaszak.

W niedzielę bocheńscy siatkarze starali się nie pamiętać meczu z poprzedniego dnia i już na początku bardzo dobrze prezentowali się szczególnie w skutecznej grze skrzydłowych. W ataku znakomici byli Kącki, Samborski i Ściślak. Dobrze szło również w przyjęciu. Spotkanie było wyrównane. W tie-breaku jednak coś zawiodło. Bochnianie zbyt często wyrzucali piłkę poza boisko i serwowali bardzo proste zagrywki.

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - Contimax MOSiR Bochnia 3:2 (17:25, 26:24, 25:22, 15:25, 15:8)

Contimax MOSiR: Marcin Góra, Jakub Habel, Mateusz Jarzyna, Roman Kącki, Dawid Konieczny, Bartosz Luks (libero), Konrad Stajer, Szymon Ściślak, Paweł Samborski, Wiktor Wysocki, Jakub Zmarz.

Neobus Niebylec: Wiczkowski, Pszonka, Matuła, Procanin, Kozdroń, Kwiecień, Głód (libero) oraz Podulka, Zieliński, Jakóbski, Sąpór, Środa. Trenerem Niebylca jest Krzysztof Frączek.

W środę decydujący mecz

Obecny stan rywalizacji w play-off to 2:2. Decydujący mecz odbędzie się w środę 16 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni. Początek spotkania o godz. 19:30.

comments powered by Disqus