W sobotę XVI Międzynarodowy Turniej Piłkarski im. Tomka Piotrowskiego

Tekst: tim

Na najbliższą sobotę 6 lutego zaplanowano XVI Międzynarodowy Turniej Piłkarski im. Tomka Piotrowskiego o Puchar Dyrektora Segmentu Blach Elektrotechnicznych. Organizowany od kilkunastu lat turniej poświęcony jest pamięci niezwykle utalentowanego piłkarsko bocheńskiego zawodnika, który po ciężkiej chorobie zmarł w wieku 19 lat.

"Kronika Bocheńska" i Gracje

Turniej zostanie rozegrany w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni. Udział w nim wezmą m.in. trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni oraz juniorzy młodsi Bocheńskiego Klubu Sportowego.

Oba te kluby w 2016 roku obchodzą szczytne jubileusze swojej działalności - MOSiR 20-lecie, BKS 95-lecie. Dlatego też tegoroczny turniej będzie miał szczególną wymowę, wpisując się w całoroczny kalendarz licznych imprez jubileuszowych.

Zawody rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: trampkarzy rocznik 2001-2002 i juniorów młodszych rocznik 1999-2000. W każdej z nich startować będzie po 5 drużyn, grających systemem „każdy z każdym”. Oprócz zespołów gospodarzy (MOSiR i BKS) udział w turnieju wezmą przedstawiciele następujących klubów:

  • w grupie trampkarzy: Sokół Borzęcin, Unia Tarnów, 1.M.F.K. Keżmarok Słowacja, F.A. Poprad Słowacja,
  • w grupie juniorów młodszych: Górnik Wieliczka, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, K.S. Sokół Słopnice, 1.M.F.K. Keżmarok Słowacja.

Program ogólny:

  • 9.00 - rozpoczęcie rozgrywek
  • 11.00 - otwarcie turnieju
  • 11.20 - kontynuacja rozgrywek
  • 16.10 - uroczyste zakończenie turnieju

Szczegółowy program można zobaczyć TUTAJ.

comments powered by Disqus