Kultura

Konkurs świątecznych ozdób w Starym Wiśniczu - ZDJĘCIA

tim

W czwartek w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu rozstrzygnięto XIX Gminny Konkurs Bożenarodzeniowy. Wśród prac przeważały rekwizyty kolędnicze i tradycyjne ozdoby choinkowe. Wystawę można oglądać do 6 stycznia.

WYNIKI

W kategorii „stoisko”:

1. Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu
2. Świetlica Wiejska w Połomiu Dużym
3. Szkoła Podstawowa w Królówce

Wyróżniono Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Łomna

Prace indywidualne otrzymały nagrody równorzędne.

Za rekwizyty kolędnicze nagrody otrzymali: Mikołaj Tokarz - Szkoła Podstawowa w Kobylu, Oliwia Pietroń, Joanna Daniec, Aleksandra Kokoszka, Joanna Krotos, Wioletta Łacny, Julia Wójcik i Natalia Hełmecka - Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu, Zuzanna i Magdalena Salwa - Świetlica Wiejska w Połomiu Dużym, klasa VI ze Szkoły Podstawowej w Królówce, Kamila Brzegowa ze Szkoły Podstawowej w Starym Wiśniczu, Alicja Karteczka z rodzicami i Marcelina Gicala z rodzicami Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu.

Za ozdoby choinkowe nagrody otrzymali: Bartłomiej Kącki z babcią ze Szkoły Podstawowej w Królówce, Amelia Żylska z mamą ze Szkoły Podstawowej w Królówce, Wiktoria Sułek ze Szkoły Podstawowej w Kobylu, Świetlica Wiejska w Kobylu, Gabriela Put ze Szkoły Podstawowej w Starym Wiśniczu.

Organizatorzy: burmistrz Nowego Wiśnicza i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu.

comments powered by Disqus

Najnowsze