Kultura

Piątek: Koncert w Małej Czarnej Bistro

tim

W piątek 18 maja w Małej Czarnej Bistro (Park Uzbornia w Bochni) wystąpi grupa The Underground Man. Początek koncertu o godz. 21:30. Wstęp wolny.

źródło: Facebook/TheUndergroundMan

Swoją muzyką pragniemy zabrać Cię w najciemniejsze odmęty umysłu, po to, żeby zapalić tam światło. Chcemy, żeby nasze melodie towarzyszyły Ci jeszcze długo po wciśnięciu przycisku STOP w odtwarzaczu i po wyjściu z naszego koncertu. Melodie, które zostają w głowie, a Ty wcale nie chcesz, by odeszły”.

Muzyka zespołu to wypadkowa stylów muzycznych, z których wywodzą się członkowie grupy. Rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.

The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków mieszkających w Lublinie: Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja), Radek Barszcz (bas).

Zespół od początku swojej działalności, czyli od 2014 roku, stawia na granie na żywo - przez cały czas intensywnie koncertując. Do tej pory zagrali ponad 100 koncertów podczas samodzielnie organizowanych tras koncertowych, na mniejszych i większych scenach w całej Polsce, w tym na wielu festiwalach oraz w studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. W 2016 roku zostali laureatami konkursu Skoda Auto Muzyka oraz byli prenominowani do nagrody Fryderyków.

comments powered by Disqus

Najnowsze