Kultura

Konkurs plastyczny "Światło i Mrok"

tim

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „ŚWIATŁO i MROK”. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży przedszkolnych oraz szkolnych (z klasami gimnazjalnymi włącznie). Temat prac dowolny, ważny jest ciekawy pomysł i estetyka jego realizacji.

Jak wskazuje tytuł konkursu należy w ciekawy sposób przedstawić grę światła i ciemności. A więc ciemne obiekty na tle jasności, lub odwrotnie wyłaniające się z mroku jasne postaci, budynki, przedmioty, albo też gra różnokolorowych świateł na tle jakiegoś obiektu. Generalnie bohaterami prac mają być światło i ciemność. Tematyka prac dowolna.

Prace płaskie w formacie max. 50 x 70 cm, będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolaki i klasy „0”, szkoła podstawowa: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII i gimnazjum.

Prace należy dostarczyć do domu kultury do 20 listopada wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia. Regulamin konkursu i karty zgłoszenia dostępne są w sekretariacie oraz na stronie MDK (www.mdk.bochnia.pl).

comments powered by Disqus

Najnowsze