Kultura

Kolejne kursy e-learningowe w Bibliotece

tim

Specjalnie dla swoich czytelników Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zakupiła nowy pakiet kursów multimedialnych opracowanych przez firmę Funmedia.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. pixabay.com / CC0 Public Domain

Oferta skierowana jest do młodzieży, dorosłych i seniorów. - Kursy internetowe to doskonała inspiracja oraz narzędzie do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. W nowym pakiecie znalazły się dwa kursy językowe: niemiecki i włoski oraz trzy kursy specjalistyczne: szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze, kurs fotografowania oraz kurs obsługi programu graficznego Photoshop - wyjaśnia Dorota Rzepka, dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni.

Kursy językowe opracowane przez międzynarodowy zespół specjalistów przygotowano w oparciu o innowacyjną Metodę 123, polegającą na kreowaniu sytuacji komunikacyjnych, w których użytkownik uczy się w najbardziej naturalny sposób mówić i myśleć w języku obcym. Elektroniczna organizacja nauki w Metodzie 123 umożliwia powtórki materiału oraz jego łatwą dostępność, monitorowanie postępów i elastyczne planowanie pracy.

- Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do Czytelni dla dorosłych po odbiór kodu dostępu do pakietu. Logowanie odbywa się za pomocą adresu e-mailowego przypisanego do kodu. Jednocześnie informujemy, że dostęp do poprzedniego pakietu (obejmującego kursy językowe: angielski, francuski i hiszpański oraz kurs szybkiego czytania i skutecznego zapamiętywania), do którego czytelnicy pobrali kody, został przedłużony do maja 2018 roku - dodaje Dorota Rzepka.

comments powered by Disqus

Najnowsze