Kultura

Więcej e-książek w bocheńskiej Bibliotece

tim

źródło: informacja prasowa

W związku z corocznymi obchodami Międzynarodowego Tygodnia E-książki platforma IBUK Libra przygotowała niespodziankę dla czytelników Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni.

W dniach od 1 do 14 marca br. platforma IBUK Libra, poszerzy zestaw tytułów o około 2700 publikacji. Pojawią się w nim książki z zakresu literatury faktu i literatury pięknej, do których będą mieli nieodpłatny dostęp czytelnicy bocheńskiej biblioteki. Przez dwa tygodnie użytkownicy IBUK Libra będą mogli korzystać z pełnej treści wszystkich książek.

- Już dziś zachęcamy wszystkich Czytelników, którzy dotąd nie korzystali z zasobów czytelni elektronicznej do pobrania kodów PIN, niezbędnych do rejestracji i logowania się na stronie libra.ibuk.pl. Kody należy odbierać w Czytelni dla dorosłych - zachęca Biblioteka.

Wszyscy czytający literaturę piękną, którzy nie znajdą poszukiwanych tytułów w zasobach IBUK Libra, gdzie przeważa literatura naukowa, mogą pobrać kody dostępu i korzystać z e-książek z zasobów Legimi.

comments powered by Disqus

Najnowsze