Kultura

Charytatywny koncert "Rock dla Tosi"

tim

„Rock dla Tosi” - pod takim hasłem Fundacja Auxillium organizuje w piątek 17 lutego o godz. 18:00 koncert charytatywny w Klubie Studenckim Żaczek w Krakowie, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie Tosi Pióro - najmłodszego dziecka w Polsce chorującego na postępujące kostniejące zapalenie mięśni.

Walentynkowy koncert charytatywny zapowiada się niezwykle energetycznie nie tylko z uwagi na rozpalone serca darczyńców, ale też dzięki rockowym brzmieniom, które rozpalą krakowski „Żaczek” do czerwoności.

Wystąpią: Marek Piekarczyk, Skazani HARD Blues Band oraz Away From Silence. W przerwach między występami odbędą się licytacje, gdzie między innymi będzie można wylicytować książkę Marka Piekarczyka z autografem, gitarę Ibanez, czy nartę z podpisem Kamila Stocha oraz album z jego zdjęciami i autografem, który przywiezie sam tata Kamila - Bronisław Stoch.

Wszystkie szczegóły dotyczące koncertu można znaleźć TUTAJ.

Bilety cegiełki (30 zł) można nabyć:

- Pan Naleśnik, ul. Dolnych Młynów 3, Kraków,
- Klub Studencki Żaczek, ul. 3 maja 5, Kraków,
- Fundacja Auxilium (Mirosław Cibor), ul. Św. Leonarda 34 (Kryta Pływalnia, Bochnia).

Ponadto zbiórka na leczenie Tosi będzie prowadzona również do puszek podczas koncertu. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na leczenie podopiecznej Fundacji Auxilium.

Tosia jest najmłodszym dzieckiem na świecie chorującym na okrutne FOP. Jest to postępujące kostniejące zapalenie mięśni. W Polsce żyje aktualnie 9 dzieci chorych na tę chorobę. Ma ona charakter postępujący, dlatego Fundacja podejmuje próby zbiórki pieniędzy na konsultacje zagraniczne, sprzęt ortopedyczny i leki przeciwbólowe.

comments powered by Disqus

Najnowsze