Kultura

Koncert Jacka Wójcickiego w Oratorium

tim

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza na koncert Jacka Wójcickiego - znakomitego i niezwykle lubianego krakowskiego artysty związanego m.in. ze słynną Piwnicą pod Baranami. Koncert zaplanowano na 16 lutego w Oratorium Św. Kingi o godz. 19.

Fot. screen YouTube.com

„Zaklinam czas” to nowa propozycja koncertowa Jacka Wójcickiego. W repertuarze pozycje doskonale znane publiczności: „nieśmiertelne” przeboje Grechuty, Demarczyk, Sinatry, Bocellego i innych, piosenki filmowe (m.in. z „Ostatniego dzwonka”), ale także propozycje z nowej płyty.

Nowe piosenki zostały skomponowane specjalnie dla Wójcickiego przez najlepszych polskich kompozytorów. Słowa napisał Michał Zabłocki, autor przebojów chociażby Turnau’a czy Czesława Mozila. Nad brzmieniem materiału czuwają muzycy o pokolenie młodsi: gitarzysta T. Banaś (DeMono, Piasek), perkusista i producent A. Malik (Lombard), skrzypek M. Chytrzyński i basista M. Braszak. Szefem muzycznym jest Grzegorz Stasiuk, do niedawna pianista w zespole M. Maleńczuka. A publiczność bawi się, wzrusza, śpiewa, klaszcze i…długo wspomina każdy koncert!

Koncert w Bochni zaplanowano na 16 lutego na godz. 19. w Oratorium Świętej Kingi. Bilety w cenie 55 zł indywidualne i 45 zł grupowe (od 15 osób) można nabyć w sekretariacie MDK oraz w kasie kina Regis.

comments powered by Disqus

Najnowsze