Kultura

W weekend Dni Brzeska 2016: Pod Budą i Blue Cafe - PROGRAM

Tomasz STODOLNY

Zespoły POD BUDĄ oraz BLUE CAFE to największe gwiazdy muzycznej części tegorocznych Dni Brzeska, które odbędą się w najbliższy weekend 17-19 czerwca.

Na zdjęciu: Dominika Gawęda - wokalistka zespołu Blue Cafe, który wystąpi w Brzesku w niedzielę 19 czerwca (fot. blue-cafe.pl).

Święto miasta rozpocznie się w piątek 17 czerwca koncertem Miejskiej Orkiestry Dętej przed budynkiem RCKB, początek koncertu zaplanowano na godzinę 18.00. Tego samego dnia w sali audytoryjnej odbędą się występ artystyczny i wystawa malarstwa Krzysztofy Zwierz-Ciok.

W sobotę 18 czerwca, w ogrodzie jordanowskim odbędą się wybory najsympatyczniejszego psa. Na Placu Kazimierza Wielkiego odbędą się, między innymi: programy artystyczne i konkursy dla dzieci, występ laureatek programu „Alpauz, aplauz” – Ani i Kingi Gurgul oraz koncerty zespołu Small Cafe oraz grupy Pod Budą.

W niedzielę 19 czerwca na Placu Kazimierza Wielkiego zaplanowano blok wokalno-tanecznym dla dzieci, wystąpi Andrzej Starowicz z programem tanecznym, odbędą się koncerty zespołów: AZZJA&Beauty Plate, Redlin oraz Blue Cafe.

Szczegółowy program Dni Brzeska 2016:

 

comments powered by Disqus

Najnowsze