Wilki i Mrozu na święcie Gminy Bochnia

Tekst: tim

źródło: informacja prasowa

Zespół Wilki oraz Mrozu - to gwiazdy zaplanowanego na lipiec II Święta Gminy Bochnia. Atrakcji będzie więcej.

"Kronika Bocheńska" i Gracje

W ubiegłym roku po raz pierwszy na terenie gminy Bochnia została zorganizowana impreza, która miała charakter oficjalnego Święta Gminy Bochnia. Spotkała się ona z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony publiczności jak i lokalnych firm wspierających to przedsięwzięcie. Do ważnych atrakcji tego wydarzenia należał koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy.

- Szereg pozytywnych opinii na temat Święta Gminy spływający do nas z różnych środowisk zmotywował nas do kontynuacji pomysłu, starając się jeszcze bardziej wzmocnić jej charakter - informują organizatozy z Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni.

Zobacz: Tak było rok temu - ZDJĘCIA

Tegoroczna edycja będzie miała charakter dwudniowego święta, w terminie 9-10 lipca 2016 r., a naszym głównym celem jest zorganizowanie imprezy, która spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem ze strony nie tylko mieszkańców naszej gminy ale całej Małopolski.

Główną atrakcją staną się koncerty popularnych i lubianych gwiazd estrady: w sobotę Robert Gawliński z zespołem Wilki z licznymi przebojami (Baśka, Bohema, Aborygen, Na zawsze i na wieczność) zaś w niedzielę osiągający coraz większą popularność (zwłaszcza wśród młodszej publiczności) Mrozu, mający już na swoim koncie kilka przebojów (Jak nie my to kto, Nic do stracenia, Poza logiką). Program artystyczny uzupełnią lokalne zespoły reprezentujące różne style i gatunki muzyczne. Zarówno w sobotę jak i niedzielę muzyczną część zakończy dyskoteka pod chmurką.

Podczas II Święta Gminy odbędzie się kolejna edycja niezwykle emocjonującego Turnieju Sołectw, a także Święto Latawca z bogatą ofertą zabaw i konkursów dla całych rodzin.

Dodatkowymi atrakcjami będzie trwający ciągu obu dni AEROPIKNIK z wieloma bezpłatnymi lotniczymi i balonowymi atrybutami oraz zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie głównych wydarzeń profesjonalne wesołe miasteczko.

Konferansjerem imprezy będzie znany z programów Eska-TV Kris Kojder.

W porozumieniu z Rejonowym Przedsiębiorstwem Komunikacji na miejsce imprezy kursować będą specjalne autobusy na trasie Bochnia – Słomka – Bochnia.

 

comments powered by Disqus