Koncert: 4Szmery i Another Pink Floyd

Tekst: Tomasz STODOLNY

W najbliższą niedzielę 27 grudnia odbędzie się drugi z kolei Doroczny Koncert Charytatywny Fundacji Auxilium, podczas którego zbierane będą datki (cegiełki-wejściówki) przeznaczone na pomoc dla podopiecznych fundacji.

"Kronika Bocheńska" i Gracje

Przyjęty przez mieszkańców z entuzjazmem ubiegłoroczny, grudniowy Koncert, na którym wystąpili znani bocheńskiej publiczności muzycy, tacy jak PiS, Latające Talerze, Pora Wiatru i Marek Piekarczyk z zespołem zakończył się sukcesem i zapadła decyzja by organizować następne.

Rok temu z ważnych powodów nie pokazała się na scenie grupa 4Szmery (lukę wypełnił znakomity duet PiS), dlatego w tym roku organizatorzy "odrabiają zaległości" i muzycy wystąpią w pełnym składzie.

Przeplatane licytacjami i prezentacjami działań oraz efektów działalności Fundacji przedstawionych przez nową Prezes Auxilium, Luizę Sawicką-Hofstede, Muzyczne Wydarzenie zakończy występ rewelacyjnej grupy Another Pink Floyd, grającej - jak sama nazwa wskazuje - utwory legendarnego zespołu.

Koncert poprowadzi Ryszard Piekarczyk Senior a pomagać mu będzie Robert Mastalerz Sierściu.

Cały dochód z Koncertu przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 12. podopiecznych Auxilium, których liczba od pierwszego Koncertu wzrosła o 400%.

Koncert może się odbyć przede wszystkim dzięki hojności firm wspierającym fundację od wielu lat: STALPRODUKT, DELSA, SOLMAT, ALOESOWE STUDIO URODY P. Sroków, J&A HYDRAULIK oraz WERNER KEKEL i wielu innych, a także dzięki wspaniałej, bezinteresownej postawie proboszcza parafii św. Mikołaja.

Koncert będzie transmitowany na żywo w internecie dzięki firmie Kąpielisko Chorwacja.

Więcej o podopiecznych można przeczytać na stronie Fundacji - http://auxilium-fundacja.org.pl/

comments powered by Disqus