Dni Bochni 2016

Dni Bochni 2016. Zmiana organizacji ruchu w centrum miasta

tim

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom Dni Bochni 2016 w najbliższy weekend zostanie zmieniona organizacja ruchu w centrum miasta. Wprowadzone zostaną ograniczenia dokładnie takie same jak w ubiegłym roku, co oznacza, że od 17:00 w sobotę (25 czerwca) zamknięta będzie zachodnia pierzeja Rynku oraz część ul. Kazimierza Wielkiego.

Na rysunku organizacja ruchu w sobotę i niedzielę wieczorem.

Zachodnia pierzeja Rynku (pod Wiejskim Domem Handlowym i Delikatesami Społem PSS) będzie zamknięta od soboty 25 czerwca od godz. 17:00 do poniedziałku 27 czerwca do 6:00. Podobnie ulica Wolnica i część placu Św. Kingi (od apteki „Pod Białym Orłem” do dzwonnicy).

Ul. Kazimierza Wielkiego będzie zamknięta od skrzyżowania z ul. Matejki do końca Rynku (wlot ul. Sądeckiej) w sobotę (25 czerwca) i niedzielę (26 czerwca) w godz. 17:00-24:00.

Na Rynek nie będzie można również wjechać z ul. Gazaris/Solna (od soboty od 6:00 do poniedziałku do 6:00). W związku z tym postój taksówek, jak co roku, zostanie przeniesiony na ul. Dominikańską.

Zmiany organizacji ruchu ukazano na załączonych rysunkach (rys. 1-2 organizacja ruchu w sobotę i niedzielę rano, rys. 3 objazdy sobota i niedziela wieczorem):

comments powered by Disqus

Najnowsze