Czwartek, 19 Grudnia 2013 13:42

PRACA: FunApp szuka programisty

OGŁOSZENIE

FunApp sp. z o.o. jest firmą tworzącą aplikacje i gry na urządzenia mobilne. Obecnie dzięki pozyskaniu strategicznego partnera rozpoczyna dynamiczny rozwój.

image/jpeg

W przyjaznej atmosferze w Połomiu Dużym (12 km od Bochni) tworzymy gry na urządzenia mobilne i konsole, aplikacje i strony WWW na urządzenia mobilne. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne (Java, C#, Objective C, HTML 5, Java Sctipr itp.)

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało projektowanie oraz programowanie aplikacji i gier w wybranych językach takich jak Java, JavaScript i HTML5, C#, Objective C.

Idealny Kandydat na to stanowisko jest osobą z wykształceniem wyższym, posiadający dobrą znajomość zagadnień IT w wybranych obszarach jak: Java, Hibernate, .NET, HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, REST, OOP, Design Patterns. Mile widziane doświadczenie i wiedzę z zakresu wykorzystywania następujących narzędzi Microsoft Project, Eclipse, Visual Studio. Wymagana jest znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

KONTAKT: http://funapp.pl/

Zobacz pełną wersję artykułu