Bochnianin na Facebook-u

Bochnianin.pl - internetowy serwis lokalny BochniaBochnianin.pl - Bochnia, miasto bochnia, bochnianin

malopolanin.pl Kontakt Forum
Strona główna Gracja 2012 A A A


Poprzednie edycje:
  |   2011   |   2010   |   2009   |   2008   |   2007   |

Bocheńska Gracja 2012:

Dominika Sułek zdecydowanie zwyciężyła w konkursie Bocheńska Gracja 2012, zdobyła także największą ilość głosów w komplementarnej sondzie zorganizowanej na Facebooku przez portal Bochnianin.pl.


Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


 
Bocheńska Gracja 2012 - kandydatki

1. DOMINIKA SUŁEK

image/jpeg

Pierwsza tegoroczna kandydatka konkursu o tytuł „Bocheńskiej Gracji” wyróżnia się wyjątkowo smukłą sylwetką (ma dłuższe nogi niż Anja Rubik), lecz ci, którzy znają Dominikę Sułek z I LO cenią w niej przede wszystkim wdzięk, pogodę ducha, poczucie humoru i dystans do siebie.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ

2. ANNA ANTKIEWICZ

image/jpeg

Reprezentuje II Liceum Ogólnokształcące, w którym uczęszcza do klasy o profilu językowo-geograficznym. - „Jestem spokojna, wrażliwa, staram się być odpowiedzialna” mówi o sobie. Nic więc dziwnego, że rodzina i znajomi widzą ją w roli nauczycielki. Anna myśli jednak o studiach na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Interesuje ją specjalność „finanse i rachunkowość”. Czas wolny spędza ze znajomymi lub na samotnych spacerach z muzyką na mp3.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


3. Kamila PADOWSKA

image/jpeg

Kamila Padowska - trzecia pretendentka do tytułu „Bocheńskiej Gracji” - jest uczennicą liceum profilowanego w Zespole Szkół nr 1. Uczęszcza do klasy o profilu - zarządzanie informacją. Ma szansę nabyć umiejętności przydatne w takich zawodach, jak na przykład grafik komputerowy, czy operator DTP.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


4. Agnieszka MAJ

image/jpeg

Agnieszka Maj - czwarta kandydatka do tytułu Bocheńskiej Gracji 2012 reprezentuje Zespół Szkół nr 2. Tegoroczna maturzystka zakończyła właśnie naukę w trzyletnim liceum profilowanym - kształtowanie środowiska. Na maturze rozwiązywała obowiązkowe dla wszystkich arkusze z poziomu podstawowego. Teraz zastanawia się nad fizjoterapią lub kosmetologią.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


5. Agata CEPAK

image/jpeg

W czerwcowym wydaniu „Kronika Bocheńska” zaprezentowała piątą już tegoroczną kandydatkę do tytułu „Bocheńskiej Gracji”. Jest nią Agata Cepak reprezentująca Zespół Szkół nr 3, uczennica tamtejszego technikum kształcącego ekonomistów.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


6. Maria LEGUTKO

image/jpeg

Marysia ukończyła naukę w drugiej klasie językowo-biologicznej w I Liceum Ogólnokształcącym. Zdecydowała już, że na maturze dodatkowo będzie zdawała cztery rozszerzone przedmioty: język polski, język angielski, historię i wiedzę o społeczeństwie. Z racji zainteresowania teatrem uczestniczyła w wielu konkursach recytatorskich.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


7. Kamila ROBAK

image/jpeg

Kamila Robak - uczennica II Liceum Ogólnokształcącego, promowana na okładce wrześniowego wydania „Kroniki Bocheńskiej”, jako dziewczyna o uśmiechu Julii Roberts, jest siódmą już kandydatką do tytułu „Bocheńskiej Gracji 2012”. Patrząc na jej zdjęcia widać, że porównanie do gwiazdy kina jest w pełni uzasadnione. Kamila wyróżnia się bowiem nie tylko urodą, lecz także aktorskimi zdolnościami do okazywania różnych emocji…

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


8. Patrycja WAŚKO

image/jpeg

Do grona kandydatek ubiegających się o tytuł „Bocheńskiej Gracji 2012” dołączyła w październiku Patrycja Waśko - uczennica Zespołu Szkół nr 1.

Patrycja jest tegoroczną maturzystką w liceum matematyczno-fizycznym. Naukę chciałaby kontynuować w Akademii Górniczo-Hutniczej, na kierunku budownictwo. Jest ambitna i pracowita.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


9. Aneta DRABIK

image/jpeg

Listopadową, przedostatnią już w tym roku, kandydatką do tytułu „Bocheńskiej Gracji 2012” jest Aneta Drabik - uczennica Zespołu Szkół nr 2.

Po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminów zdobędzie tytuł technika budownictwa, który pozwala absolwentowi na podjęcie pracy w przedsiębiorstwach budowlanych zajmujących się wykonawstwem oraz w pracowniach projektowych. Ona jednak zamierza studiować architekturę.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


10. Anna SZYJER

image/jpeg

Ostatnią tegoroczną kandydatką do tytułu „Bocheńskiej Gracji” jest Anna Szyjer ucząca się w Zespole Szkół nr 3, niezwykle sympatyczna i ambitna nastolatka. Ania jest w trzeciej klasie technikum ekonomicznego, po maturze chciałaby kontynuować naukę na Uniwersytecie Ekonomicznym. W wolnym czasie szkicuje portrety, maluje martwą naturę oraz tworzy modułowe origami, czyli zajmuje się sztuką składania papieru. 

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ

r e k l a m a

Bochnianin.pl: Po ile reklama? Już od 39 zł reklama

r e k l a m a

Ostatnio na Forum


 
x