Lekarze odchodzą z bzdekowej gminy

Komentarze do bieżących wydarzeń oraz życia w Solnym Grodzie
abc
Bardzo towarzyski
Posty: 416
Rejestracja: sobota, 15 kwietnia 2006, 17:01
Kontaktowanie:

Lekarze odchodzą z bzdekowej gminy

Postautor: abc » poniedziałek, 4 lutego 2019, 14:38

Kolejni lekarze odchodzą z pracy w ośrodkach zdrowia gminy Bochnia , zarządzanej przez Marka Bzdeka i jego ekipę. Tym razem wypowiedzenia złożyli lekarze pracujący w Łapczycy, Cikowicach i Bogucicach. Wcześniej ekipa Bzdeka dała wypowiedzenie pani doktor pracującej w Proszówkach, prywatnie - żonie kontrkandydata obecnego wójta w ostatnich wyborach samorządowych.
W poprzedniej kadencji z pracy w gminnym ZOZ-ie zrezygnowali szanowani i lubiani lekarze , kierownicy ośrodków zdrowia w Łapczycy i Siedlcu. Ich decyzje odbierane były jak akt solidarności z lekarzem, pracującym od lat w ośrodku w Pogwizdowie, którego ekipa Bzdeka sponiewierała publicznie pod bzdurnym zarzutem i zmusiła do odejścia.
Ciekawe, czy mieszkańcy wiedza, że niedawno wójt Bzdek zlikwidował 6 ośrodków zdrowia i zrobił z nich filie Ośrodka Zdrowia w Łapczycy, formalnie jedynego ośrodka w Gminie.
W gminnym ZOZ-e bardzo potrzebna jest kontrola z NFZ aby sprawdzić jak w praktyce wygląda papierowa układanka Bzdeka, Makowskiej i Kupiszowej !!! Najlepiej niech zapytają pacjentów jak naprawdę wygląda teraz podstawowa opieka zdrowotna w gminie Bochnia.

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 159
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Lekarze odchodzą z bzdekowej gminy

Postautor: Airacobra » czwartek, 7 lutego 2019, 21:39

Masz prawo napisać do NFZ z takową prośbą, zapewne się nad nią pochylą.

Wróć do „Na bieżąco”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości