Jaka kuchnia?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
marios
Przechodzień
Kontaktowanie:

Jaka kuchnia?

Postautor: marios » środa, 5 lipca 2017, 11:52

Zastanawiam się nad wyborem kuchni. Myślałem nad Ikeą, ale może też coś innego, bo kolega od stwierdził, że ikea ma różną jakość. Co sądzicie?

daga34
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Re: Jaka kuchnia?

Postautor: daga34 » piątek, 29 grudnia 2017, 20:35

Najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli zdecydujesz się na zamówienie kuchni na wymiar. Nie zapomnij również o blacie. Najlepiej będzie, jeśli zostanie wykonany z konglomeratu kwarcowego. Na http://www.centrum-konglomeratu.pl/kong ... kwarcowego napisano o zaletach tego materiału, które tylko utwierdziły mnie w tym, że warto się na niego zdecydować!

preliwia
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: preliwia » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 11:14

Można znaleźć jakiegoś stolarza, czy coś w tym stylu, z którym zaprojektujesz meble takie jak będziesz potrzebować, wszystko an wymiar i dopasowane do przestrzeni. Wydaje mi się, że to najlepsze wyjście, ponieważ w kuchni spędza się dużo czasu, dlatego warto przeznaczyć większy fundusz na takie wykończenie.

lenna
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: lenna » środa, 17 stycznia 2018, 10:56

Całkiem fajna opcja :))))

boddekk
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: boddekk » czwartek, 29 marca 2018, 17:31

Ciekawe opcje na dobrej jakości kuchnie dajecie. A co myślicie o innowacjach, zaprojektowaniem takiej kuchni jaką opisują na tym blogu ? Rewelacyjne wskazówki dają w tym zakresie na tym blogu, ciekawostki i bardzo nowoczesne innowacje..
http://archiweb.pl/aktualnosci/sposob-n ... uchni-621/

preliwia
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: preliwia » wtorek, 3 kwietnia 2018, 14:30

Ja ogólnie jeśli chodzi o kuchnie to raczej jestem zwolenniczką wykonywania jej na wymiar. Wtedy można zagospodarować sobie całą przestrzeń tak, żeby było wygodnie. Poza tym gotowe meble czasem ciężko umieścić w gotowym pomieszczeniu tak, żeby wszystko było dograne jak trzeba.

Martaska
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Martaska » niedziela, 8 lipca 2018, 23:13

A mi się bardzo podobają białe kuchnie :) Wtedy zawsze jest w nich jasno i optymistycznie. Jak remontowałam swoją kuchnię, to bardzo inspirowałam się pomysłami na kuchnię z http://biale-meble24.pl/ . Dzięki temu wpisowi udało mi się zwizualizować swoją perfekcyjną kuchnię, w której stanęły skandynawskie meble. Teraz czuję się tam świetnie i cieszę się, że udało mi się trafić na tą stronę :)

lenna
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: lenna » środa, 11 lipca 2018, 12:16

O ile oczywiscie mamy odpowiednie fundusze na to aby zamówić sobie właśnie taką kuchnię :) Sama również na początku zastanawialam sie nad zamowieniem sobie do mieszkania kuchni na wymiar. Potem jednak zobaczyłam ile coś takiego kosztuje i zrezygnowałam. Nie byloby mnie na to stać. Nie chciałam się jednocześnie zadłuzac.
Postanowiłam zamówić sobie meble gotowe i powiem Wam,ze jestem bardzo zadowolona. Wygladają fajnie, są wysokiej jakości, niezwykle wygodne bo mogłam w nich pomieścić wiele rzeczy.
W dodatku nie odczułam tak bardzo tego zakupu, bo meble udało mi się kupić sobie na raty:
https://meblearkadius.pl/meble-na-raty/

Konkretnie w tym sklepie.

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”