Dokąd na wakacje?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
samosia
Przechodzień

Dokąd na wakacje?

Postautor: samosia » wtorek, 19 kwietnia 2016, 12:48

Dokąd w tym roku wybrać się na wakacje? Macie już jakieś pomysły? Znalazłam bardzo fajne a okolica wygląda zachęcająco - może ktoś z Was był tam i może coś na ten temat napisać? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki :)

marcinwroblewski
Przechodzień
Kontaktowanie:

Re: Dokąd na wakacje?

Postautor: marcinwroblewski » środa, 20 kwietnia 2016, 08:54

Okolice Czorsztyna są piękne, naprawdę polecam - zieleń, góry, szlaki piesze i rowerowe, spływ. Ja już byłem, dlatego w tym roku mój cel to Szklarska Poręba. Mam już nawet znalezione - miejsce prezentuje się obiecująco :)

inka28
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: inka28 » czwartek, 21 kwietnia 2016, 12:00

my w tym roku wyjedziemy w góry i najprawdopodobniej do Białki Tatrzańskie, mamy tam znajomy pensjonat to nie opłaca się chyba ryzykować gdzieś indziej, tym bardziej że jedziemy z dzieckiem

inka28
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: inka28 » środa, 27 kwietnia 2016, 12:40

camping jak dla mnie w ogóle nie wchodzi w grę, zdecydowanie wolę jakiś przytulny pensjonat albo hotel, co prawda znam ludzi którzy zdecydowanie wola campingi, wolny wybór

Beatriks
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Beatriks » poniedziałek, 16 maja 2016, 09:24

Ja wybieram się za granicę. Przeraża mnie ile ludzi jedzie w tym roku nad polskie morze, będzie tam jeszcze bardziej tłoczno niż zazwyczaj...

szulc
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: szulc » wtorek, 17 maja 2016, 15:20

Ludzie boją się jeździć do krajów arabskich teraz, więc dużo zostanie w Polsce, wybierając Bałtyk. Lato ma być ciepłe, więc ludzi na plaży będzie mnóstwo. Na południu Europy, np. w Chorwacji, albo Bułgarii to tam zawsze ruch spory, więc nie wiadomo gdzie jechać.

mandinka
Przechodzień

Postautor: mandinka » poniedziałek, 6 czerwca 2016, 01:15

Ludzie się zawsze tłoczą przy głównych zejściach na plażę, a potem narzekają na tłumy. Ja byłam w ubiegłym roku w Łebie i nie leżałam wśród tłumu. W tym roku też tam pojadę, a
gwarantują, że za dużo nie zapłacę za miejsce noclegowe.

kleszczyk
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: kleszczyk » poniedziałek, 6 czerwca 2016, 10:03

A to Leba m się tym bardziej kojarzy z tłumem przechodniów. Ja wolę zagranicę.

Beatriks
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Beatriks » poniedziałek, 6 czerwca 2016, 12:00

Mam tak samo. W ogóle nie wybrałabym się nad polskie morze w wakacje. Tam zawsze jest mnóstwo ludzi.

AnnaPo
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: AnnaPo » środa, 8 czerwca 2016, 11:30

A ja w tym roku wybieram się na Majorkę ale w północną część wyspy a nie na zatłoczone południe.

Martaska
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Martaska » piątek, 22 czerwca 2018, 18:03

Jak wakacje to koniecznie nad morze! Przecież co do za wczasy bez wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu :D To zdecydowanie moje absolutne must have na lato. W tym roku wybieramy się z chłopakiem do Sopotu, bo udało nam się wyhaczyć na https://nadmorze.pl/sopot/noclegi bardzo tani pokój, który jest zaraz przy plaży :) Dzięki temu możemy spędzić cudowny tydzień nad morzem i nie musimy się martwić, że zbankrutujemy :D

daga34
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: daga34 » czwartek, 5 lipca 2018, 22:27

To zależy, jak lubisz spędzać wakacje. Ja, nienawidzę długich podróży, za to uwielbiam spać i najzwyczajniej odpoczywać. Chcąc spędzić wakacje leniwie, warto jest udać się do ośrodka http://www.revital.pl/ znajdującego się w Bornym Sulinowie, oferującego nie tylko wczasy, ale również turnusy z wykorzystaniem medycyny przeciwstarzeniowej, czy wczasy odchudzające.

lenna
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: lenna » środa, 11 lipca 2018, 12:18

No właśnie my chcemy już niedługo zaplanować sobie wyjazd w gory w tym roku. Jesli chcecie zarezerwować sobie coś sensownego w grudniu albo w styczniu, warto jest zacząć już teraz. te najlepsze noclegi rezerwowane są dość wczesnie. A późną jesienią czy zima zostana albo noclegi gdzieś w nieciekawej okolicy albo te wysokiej cenie.
Warto jest poszukać sobie noclegu w górach na tej stronie:
https://www.sunandsnow.pl/apartament-wgorach-1

A z racji tego,że mają wiele mieszkań w dobrych lokalizacjach.

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”