Wakacje z biurem podróży

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
nanko
Przechodzień
Kontaktowanie:

Wakacje z biurem podróży

Postautor: nanko » środa, 2 grudnia 2015, 10:54

Czy ktoś z was był może na takich wakacjach? Ja jeszcze nie, moja koleżanka zawsze korzysta z usług , bo faktycznie mają super oferty i cenowe i jeśli chodzi o miejsca, zastanawiam się tylko czy już rezerwować coś czy zaczekać. Jak zazwyczaj robicie?

pinezka
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Re: Wakacje z biurem podróży

Postautor: pinezka » środa, 2 grudnia 2015, 11:03

Ja wyjazdy organizuję sobie sama. Już dawno nie korzystałam z ofert biur podróży.

Beatriks
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Beatriks » środa, 2 grudnia 2015, 13:31

Koleżanka co roku jeździ z biurem podróży i zawsze była z tych wakacji zadowolona. Z tego co wiem to wybiera Itakę.

Beatriks
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Beatriks » sobota, 5 grudnia 2015, 09:34

A ja akurat nigdy nie byłam zwolenniczką wakacji w camperze. Nie lubię takich sposobów podróżowania.

betko
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: betko » piątek, 11 grudnia 2015, 12:10

ja tam podróżuję bez żadnego biura, bo jest dużo taniej. wiadomo, że jeśli to niebezpieczne kraje czy obszary to lepiej jednak z biurem ale poza tym to po prostu szukam hoteli, bilety rezerwuję na http://bilety-lotnicze-online.pl/ i jadę :)

Martaska
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: Martaska » poniedziałek, 28 grudnia 2015, 11:56

A może wakacje niekoniecznie z biurem podróży? Z doświadczenia wiem, że lepiej jest organizować wyjazd na własną rękę. Przed planowanym wyjazdem czytam blogi/strony o wybranej lokalizacji by mieć rozeznanie w temacie. Ostatnio gdy jechałam w góry to pomocna okazała się ta strona: http://www.podhonem.pl

Beatriks
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Beatriks » piątek, 11 marca 2016, 08:25

Ja w tym roku wybrałam wakacje z biurem podróży. Stwierdziłam, że tak będzie prościej i tyle.

samosia
Przechodzień

Postautor: samosia » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 13:13

Ja tam wakacje wolę organizować samodzielnie :) W tym roku myślę nad polskim morzem bo bardzo je lubię a już dawno nie byłam. Co sądzicie o ? Ktoś z Was był w Łebie? A może polecicie mi inną miejscowość wypoczynkową nad polskim morzem?

inka28
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: inka28 » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 15:27

w sumie to nie wiem czy zdecydowałabym się na wakacje z biura podróży, zdecydowanie wolę podróżować na własną rękę, poza tym tyle się teraz słyszy o tych upadłościach biur podróży że nie warto chyba ryzykować

marcinwroblewski
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: marcinwroblewski » środa, 20 kwietnia 2016, 08:58

Ja też organizuję wyjazdy sam - sam decyduję o długości, czasie wyjazdu, sam wybieram kwaterę i środek transportu, dzięki czemu wszystko dostosowuję do swoich możliwości i potrzeb. A jak mi sie nie podoba miejsce czy pogoda to po prostu zmieniam plany :)

inka28
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: inka28 » czwartek, 21 kwietnia 2016, 11:58

tak jest właśnie najlepiej, inaczej jesteś uzależniony od osób trzecich i musisz przestrzegać planu wycieczki nic nie można zmienić, poza tym tyle się słyszy o upadłości biur podróży że trochę strach wylecieć za granicę i nie mieć jak wrócić

dominikgala9
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: dominikgala9 » poniedziałek, 9 stycznia 2017, 13:32

Ja wolę wszystko sam, bilety, noclegi, zwiedzanie. Nawet w takim pobliskim Krakowie to znalazłem dla znajomych z Niemiec taką ofertę i byli zadowoleni z przewodnika po Krakowie. Lepiej samemu wszystko ogarnąć, tak myślę.

daga34
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: daga34 » niedziela, 3 grudnia 2017, 00:04

Myślę, że wakacje z biurem podróży są bezpieczniejsze. Szukając miejsca, w którym moglibyśmy spędzić wakacje, warto rozważyć rejs po morzu śródziemnym. Jedną z firm zajmujących się ich sprzedażą jest https://podrozeirejsy.pl (na jej estronie internetowej znaleźć można masę rejsów morskich i rzecznych).

dominikzarzycki
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: dominikzarzycki » czwartek, 7 grudnia 2017, 10:58

Jezeli wybierasz się na weekend na Słowację w termy, arbo na Węgry do Hajduszoboszlo polecam to biuro http://medeacentrum.pl/. :)

preliwia
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: preliwia » wtorek, 3 kwietnia 2018, 14:34

Ja zawsze organizuje sobie wszystko na własną rękę. Może jest więcej zachodu z tym wszystkim, ale jeśli coś pójdzie nie tak to mogę mieć pretensję tylko do siebie. Prawdę mówiąc jeszcze chyba nie byłam na wakacjach z biura podróży.

Martaska
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: Martaska » środa, 16 maja 2018, 13:52

Nasza rodzina odkąd pamiętam jeździ, a raczej lata, na karaiby z Tropicalsun :) Rok temu była to Jamajka, a w tym roku postawiliśmy na wczasy Dominikana! Brat znalazł na https://tropicalsun.pl/oferty/dominikana najkorzystniejszą ofertę, która pasowała nam wszystkim- czterogwiazdkowy hotel z all inclusive w świetnej lokalizacji :) Oglądałam mnóstwo zdjęć z Dominikany i już nie mogę się doczekać, aż sama zrobię własny album ze wspomnieniami z tych wakacji!

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”